Firma » Biznes

F.B.I. TASBUD S.A. podsumowuje ubiegły rok i zapowiada ambitne cele na 2018

F.B.I. TASBUD S.A. podsumowuje ubiegły rok i zapowiada ambitne cele na 2018
Zobacz więcej zdjęć »
Spółka F.B.I. TASBUD S.A. przeanalizowała wyniki uzyskane w 2017 r. Generalny Wykonawca posiadający wyłącznie polski kapitał zrealizował założone cele, zaś w 2018 r. firma planuje umocnić swoją pozycję na zagranicznych rynkach.

Szacowany wzrost obrotu firmy wyniósł 85% (dane procentowe w stosunku do roku 2016). Zadowalający wynik został osiągnięty dzięki przedłużeniu współpracy ze stałymi inwestorami, którzy po raz kolejny obdarzyli zaufaniem F.B.I. TASBUD S.A. oraz podpisaniu umów, dotyczących realizacji ambitnych projektó1)w, z nowymi partnerami. W 2017 r. wzrost średniej wartości inwestycji wyniósł 59%.
W ubiegłym roku F.B.I. TASBUD S.A. zakończyła budowy projektów z zakresu użyteczności publicznej m.in. Domu Kultury KADR, jednego z najnowocześniejszych obiektów kulturalnych w Warszawie oraz jedynego takiego budynku w Europie, wielu inwestycji mieszkaniowo-usługowych, w tym „Przy Woronicza” (dla Grupo Lar) oraz budynków biurowych np. przy ul. Arkuszowej. Ponadto firma kontynuowała realizację długoterminowego kontraktu z Lotniskiem Chopina.

Niewątpliwy wpływ na dynamiczny rozwój firmy ma także zaangażowana, doświadczona kadra, składająca się zarówno z wykwalifikowanych specjalistów, jak i ambitnych osób, które dopiero rozpoczynają swoją karierę zawodową. Liczba pracowników w 2017 r. wzrosła o ponad 32%.

 „Nasze motto - ‘Bazując na doświadczeniu budujemy stabilną przyszłość’, doskonale oddaje charakter Spółki oraz jej cele. Głównym założeniem, które realizujemy jest dążenie do wspólnego sukcesu w skali globalnej (zarówno na krajowym rynku, jak i zagranicą), dlatego w 2018 r. chcemy umocnić naszą pozycję na zagranicznych rynkach i rozwijać działalność eksportową” – komentuje Bogdan Czapczuk, Prezes F.B.I. TASBUD S.A.

Generalny Wykonawca wychodzi naprzeciw nowym technologiom i inteligentnym systemom w budownictwie. Firma bazuje na synergii polegającej na połączeniu bogatego doświadczenia Spółki z nowymi, innowacyjnymi rozwiązaniami.

„Chcemy, aby firma nieustannie się rozwijała, dlatego chętnie realizujemy ambitne projekty, które wymagają zastosowania nowatorskich rozwiązań oraz specjalistycznej wiedzy. Zainicjowaliśmy stałą współpracę ze środowiskiem naukowym i biznesowym. W Spółce funkcjonuje Pion Naukowo – Badawczy, w skład którego wchodzą wybitni naukowcy, w tym również profesorowie stanowiący  autorytety w branży. W bieżącym roku zamierzamy rozwijać działalność naukowo – badawczą, tak aby móc realizować nawet najbardziej wymagające projekty na najwyższym poziomie” – komentuje dr inż. Andrzej Czapczuk, Wiceprezes oraz Dyrektor Generalny F.B.I. TASBUD S.A.


 

Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Marta Polek

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowejPublikuj artykuły i zarabiaj z CentrumPR.
Dziennikarstwo obywatelskie


Piszesz artykuły? CentrumPR to serwis stworzony również dla dziennikarzy obywatelskich. Błyskawiczna publikacja, wysokie miejsca w Google to zalety których może nam pozazdrościć konkurencja.
Dziennikarstwo obywatelskie
porównanie serwisów


Kalendarium

Dziś:
Warsztaty z Reksiem - godz. 12:00, Empik Bonarka, Kraków
Opowieści na dobranoc... - warsztaty dla dzieci. godz. 16:00, Empik Bonarka, Kraków
Warsztaty z Reksiem - godz. 12:00, Empik Bonarka, Kraków, ul. Kamieńskiego 11
Tappi i przyjaciele - Ekspedycja w Wielkie Nieznane – warsztaty z Marcinem Mortką
OPERACJA - KODOWANIE - SZYFROWANIE - warsztaty detektywistyczne
Warsztaty "Wiosenne ozdoby", Empik Posnania, 17.03, 13:00-15:00
Za 2 dni:
Spotkanie autorskie,Przemysław "Vegenerat" Ignaszewski, Poznań,Empik Plac Wolności,19.03,18:00
Za 3 dni:
AlienGuard Roadshow 2018: Bakotech zaprasza do Gdańska, Warszawy, Wrocławia i Krakowa
Za 10 dni:
Spotkanie autorskie,Kuba Wojtaszczyk, Poznań,Empik Plac Wolności,27.03,18:00
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »