Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Ferie pełne atrakcji w Zielonych Arkadach!

Ferie pełne atrakcji w Zielonych Arkadach!
Zobacz więcej zdjęć »
Ferie zimowe to czas odpoczynku, relaksu i dobrej zabawy. To też idealna okazja, by puścić wodze wyobraźni i spróbować rozrywki w rozmiarze XXL.

Z pomysłem na ciekawe spędzenie tegorocznej zimowej przerwy w nauce przychodzą Zielone Arkady. W dniach 16 – 25 lutego największe bydgoskie centrum handlowe zamieni się w wielką planszę do grania!

Entuzjastów planszówek jest na całym świecie coraz więcej i trudno się temu trendowi dziwić. Rozwijają one wyobraźnię, uczą logicznego myślenia, przenoszą w nieznany świat i budzą szereg pozytywnych emocji. Doskonale wiedzą o tym Zielone Arkady, dlatego w tym roku proponują odwiedzającym Ferie w stylu Mega – i to dosłownie. Stanowiska z grami w rozmiarze XXL i strefy gier towarzyskich to propozycja dla wszystkich klientów Centrum, a szczególnie tych najmłodszych. Nie sposób przeoczyć licznych zalet, jakie niosą ze sobą gry planszowe. Aspekt rozrywkowy stoi tu na równi z edukacyjnym i za to właśnie tak cenimy sobie obecnie tę formę spędzania wolnego czasu. Planszówki uczą, bawią i pozwalają zrelaksować się w gronie znajomych i przyjaciół. Już nie możemy doczekać się na uczestników organizowanych przez nas atrakcji. Szykuje się fantastyczna zabawa  – przekonuje Ewa Krassowska, dyrektor Zielonych Arkad.

W dniach 16-25 lutego na Placu Eventowym pojawi się kilkanaście stanowisk do gry. W strefie gier towarzyskich na odwiedzających czekać będzie osiem planszówek, a wśród nich takie tytuły jak: Dobble, Jungle Speed, Kotostrofa i Boost. Przy każdym stoliku do dyspozycji graczy będzie animator, który wytłumaczy zasady gry, pomoże w rozgrywkach, a w razie potrzeby wcieli się w rolę przeciwnika. Dodatkowo, w weekendy na Placu Eventowym rozgrywać się będą konkursy, w których zdobyć będzie można nagrody specjalne – gry planszowe i karciane.

Oprócz strefy z tradycyjnymi planszówkami podczas Mega Ferii pojawią się także stanowiska z grami w rozmiarze XXL. Warcaby, Kółko i krzyżyk, Mega Memo, Dixit i Pędzące Ślimaki to tylko niektóre z tytułów, w których będzie można spróbować swoich sił. W ramach odbywającej się akcji, Empik będący patronem imprezy przygotował specjalną promocję. W weekendy 16-18 lutego i 23-25 lutego artykuły z kategorii Gry/Puzzle będzie można kupić 20% taniej.  

W ramach Mega Ferii organizatorzy przewidzieli również rywalizację w social media. Na profilu Zielonych Arkad na Facebooku odbędzie się konkurs, w którym do wygrania będzie bon o wartości 50 zł. Wystarczy w dniach 12-25 lutego kupić na terenie bydgoskiego centrum handlowego grę planszową, zachować paragon zakupu, opublikować jej zdjęcie pod postem konkursowym i skomentować swój wybór. Autorzy najciekawszych komentarzy otrzymają nagrody. Szczegóły konkursu znajdują się w regulaminie na Facebooku.

Mega Ferie w Zielonych Arkadach odbywać się będą od 16 do 25 lutego w godzinach od 13:00 do 18:00 na Placu Eventowym. W weekendy 17-18.02 i 24-25.02 na odwiedzających czekają dodatkowe atrakcje. Wstęp jest bezpłatny. 

Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

PRinspiration

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowejPublikuj artykuły i zarabiaj z CentrumPR.
Dziennikarstwo obywatelskie


Piszesz artykuły? CentrumPR to serwis stworzony również dla dziennikarzy obywatelskich. Błyskawiczna publikacja, wysokie miejsca w Google to zalety których może nam pozazdrościć konkurencja.
Dziennikarstwo obywatelskie
porównanie serwisów


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »