Kobieta, zdrowie, uroda » Uroda

Gdy się odchudzasz nie zapomnij o urodzie

Gdy się odchudzasz nie zapomnij o urodzie
Zobacz więcej zdjęć »
Mało osób odchudzając się, zdaje sobie sprawę, że gwałtowna utrata zbędnych kilogramów wpływa negatywnie na naszą urodę. Skóra zaczyna szybko się starzeć, wiotczeje, traci jędrność, włosy wypadają, a paznokcie stają się kruche.

A to dlatego, że odchudzając się, rzadko pamiętamy o odpowiedniej pielęgnacji ciała i niezbędnych dla zdrowia i urody witaminach i minerałach.

Przeczytaj również


Reklama


Rozsądne odżywianie, aktywność fizyczna (np. jazda na rowerze lub szybki marsz) i właściwa pielęgnacje umożliwiają szybką regenerację skóry. Sprawdzają się peelingi, kremy i żele ujędrniające, balsamy natłuszczające, a także codzienny masaż strumieniem wody (najlepiej naprzemienny-raz ciepły, raz chłodny).

Taki natrysk poprawia ukrwienie i koloryt skóry oraz zapewnia jej jędrność. Można również skorzystać z zabiegów w salonach kosmetycznych. Pomocny może być tzw. lifting bez skalpela, który polega na obkurczeniu skóry za pomocą światła czerwonego, mezzoterapia bezigłowa wygładzająca ciało i nawilżająca skórę „od wewnątrz” czy wypełnianie zmarszczek preparatami kwasu hialuronowego.






Wasze komentarze (0):

Dodaj Komentarz »

Artykuł nie posiada jeszcze komentarzy

System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany

zarejestruj się | zaloguj
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej

Piszesz artykuły? CentrumPR to serwis stworzony również dla dziennikarzy obywatelskich. Błyskawiczna publikacja, wysokie miejsca w Google to zalety których może nam pozazdrościć konkurencja.
Zapraszamy do współpracy!

Dziennikarstwo obywatelskie - porównanie serwisów
Dziennikarstwo obywatelskie - porównanie serwisów


Dołącz do nas na Facebooku

Reklama







Kalendarium

Za 5 dni:
Nowy Amfiteatr
Za 6 dni:
7. Festiwal "Świeto Ogrodów" 2012 Kraków - Małopolska
Za 21 dni:
16 czerwca 2012 - seminarium "Problemy skórne a zespół nieszczelności jelita (LGS)"
Seminarium "Problemy skórne a zespół nieszczelnosci jelita (LGS)"
dodaj wydarzenie »

Najczęściej czytane artykuły

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »