Firma » Finanse
Giełda produktów finansowych dla przedsiębiorców – JEREMIE w Łodzi
![]() |
| Zobacz więcej zdjęć » |
Spotkanie dedykowane jest wszystkim przedsiębiorcom, którzy poszukują alternatywnych źródeł finansowania swojej działalności. Konferencja odbędzie się w Łodzi 26 kwietnia br. Jednym z operatorów jeremie w Łódzkiem jest Ostrowskie Centrum Wspierania Przedsiębiorczości
Celem konferencji jest zaprezentowanie przedsiębiorcom możliwości wsparcia dzięki środkom oferowanym w ramach inicjatywy JEREMIE oraz wymiana doświadczeń z tymi podmiotami, które już skorzystały ze zwrotnej formy finansowania działalności. Wśród prelegentów i panelistów znajdą się przedstawiciele Ministerstwa Rozwoju Regionalnego, Polskiej Konfederacji Pracodawców Prywatnych Lewiatan, Funduszy Pożyczkowych, Banków oraz eksperci ds. sektora MŚP.
Konferencję otworzy Marszałek Województwa Łódzkiego. Spotkanie poprowadzi Pan Tomasz Boruszczak – dziennikarz TVP Łódź.
Udział w konferencji jest bezpłatny. Wszelkie dodatkowe informacje dotyczące konferencji można uzyskać pod numerami 42 634 57 80 lub 22 599 81 07.

Nowe Warunki Techniczne 2026 bez pasów z wełny.
Wymiana okien z większym wsparciem. Co zmieniło się w programach dofinansowania?
Do grona międzynarodowych prelegentów Tech Race Summit dołączają liderzy Tesli i PandaDoc
Wolontariusze Credit Agricole pomagają również w wakacje
Zamiast tortu – gigantyczne obniżki!
Komentarze (0)