Firma » Finanse

Grupa MAK i Superpolisa Ubezpieczenia mecenasem Teatru 6. piętro

Grupa MAK i Superpolisa Ubezpieczenia objęły mecenatem warszawski Teatr 6. piętro. Zaplanowana na co najmniej 3 lata współpraca ma na celu wsparcie Teatru w jego bieżącej działalności i przysłużenie się rozwojowi tej instytucji. To kolejna tego typu inicjatywa w branży ubezpieczeniowej.

W ramach podpisanej umowy Grupa MAK oraz działająca w jej strukturach multiagencja Superpolisa Ubezpieczenia zostały mecenasem Teatru 6. piętro. To kolejna w ostatnich miesiącach tego typu inicjatywa przedstawicieli środowiska ubezpieczeniowego, lecz pierwsza z udziałem firmy brokerskiej i multiagencji. Celem nawiązanej współpracy jest wsparcie kierowanego przez Michała Żebrowskiego i Eugeniusza Korina przedsięwzięcia w dalszym, stałym rozwoju opartym o jak najwyższy poziom artystyczny znajdujących się w repertuarze spektakli. Nowy mecenas Teatru 6. piętro dołączył tym samym do prestiżowego grona przedstawicieli świata biznesu, kultury i mediów, którzy patronują instytucji.

Zdecydowaliśmy się wesprzeć Teatr 6. piętro, ponieważ cenimy jego dotychczasowy dorobek
i chcemy przyczynić się do powstawania kolejnych spektakli. Mamy też świadomość, że jest to prywatne przedsięwzięcie, którego sukces opiera się nie tylko na repertuarze, lecz również na skutecznym zarządzaniu i umiejętności odnalezienia się w dzisiejszych realiach rynkowych. Nasze 20-letnie doświadczenie w biznesie w połączeniu ze wsparciem kapitałowym z pewnością ułatwi Teatrowi dalszą działalność
mówi Andrzej Wasilewski, główny akcjonariusz i członek zarządu MAK Investments S.A., spółki holdingowej kontrolującej grupę podmiotów ubezpieczeniowych działających jako Grupa MAK.

Umowa pomiędzy Teatrem 6. piętro, Grupą MAK i Superpolisą Ubezpieczenia została zawarta w marcu i będzie obowiązywała przez co najmniej 3 lata.

- Bardzo cieszy nas fakt, że instytucje finansowe zwracają uwagę na nasz dorobek artystyczny, styl pracy i popularność Teatru 6. piętro wśród widzów. Wsparcie naszych planów repertuarowych przez naszego nowego mecenasa motywuje nas do odpowiedzialnej
i wytrwałej pracy na rzecz wyższego poziomu teatru. Przed nami kolejny ekscytujący sezon teatralny! Zapraszamy już dzisiaj -
mówi Michał Żebrowski.

Założony w 2010 roku przez Michała Żebrowskiego i Eugeniusza Korina Teatr 6. piętro od początku funkcjonowania cieszy się popularnością widzów. Wysoki poziom artystyczny spektakli zapewnia zaangażowanie w jego działalność czołowych aktorek, aktorów i reżyserów teatralnych. Prezentowane na scenie Teatru 6. piętro sztuki stawiają na obustronnie inspirujący dialog z widzami wokół uniwersalnych treści, zawartych w klasyce dawnego i współczesnego dramatu. Wśród pozycji repertuarowych teatru znajdują się obecnie m.in. „Wujaszek Wania, „Ożenek”, "Bóg Mordu", „Miłość w Saybrook” czy "Polityka".

Na Grupę MAK składają się działające na rynku ubezpieczeniowym w obszarach usług brokerskich i agencyjnych podmioty powiązane ze spółką holdingową MAK Investments S.A. W ramach Grupy działa m.in. należąca do pierwszej trójki największych brokerów na polskim rynku spółka MAK Ubezpieczenia, która obsługuje ok. 700 klientów korporacyjnych, głównie w Polsce, ale także w Czechach, na Węgrzech, Litwie, Łotwie, Estonii, Słowacji i Rumunii. Spółki należące do MAK Investments S.A. skupiają ponad 300 pracowników i współpracowników oraz ok. 4000 zewnętrznych agentów.

Superpolisa Ubezpieczenia opiera swoją działalność na ogólnopolskiej sieci sprzedaży ubezpieczeń klientom indywidualnym w placówkach własnych, franczyzowych i partnerskich oraz za pośrednictwem niezależnych doradców. Pod szyldem Superpolisy działa obecnie ponad 170 oddziałów. W ofercie multiagencji znajduje się kilkadziesiąt produktów wszystkich najważniejszych zakładów ubezpieczeń działających na polskim rynku.

Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

brandscope

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Dziś:
KONFERENCJA ANTYDOPINGOWA WARSZAWA
Magdalena Witkiewicz i Alek Rogoziński z wizytą w Empik Bonarka, 23.06, godz. 16:00
prezent dla Taty - warsztaty
Za 1 dzień:
4Dreamers w Empik Bonarka - 24.06, godz. 15:30
Za 4 dni:
KONFERENCJA ANTYDOPINGOWA WARSZAWA
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »