Kobieta, zdrowie, uroda » Dziecko

Gwiazdy „Sing”, Minonki i wiele więcej w CH Kometa!

Minionkowy tor przeszkód, kino z komedią „Swing”, profesjonalną sesję zdjęciową oraz wiele innych atrakcji przygotowuje dla najmłodszych CH Kometa z okazji ich święta. Na wydarzenia pn. „Spotkanie z bajką” galeria zaprasza już 3 czerwca (niedziela).

Już w niedzielę (03.06) CH Kometa zmieni się w królestwo bajek. Za sprawą Dnia Dziecka galerię opanują bohaterowie popularnych filmów animowanych „Minionki”, „Sing” i „Sekretne życie zwierząt”. Do dyspozycji najmłodszych klientów oddany zostanie minionkowy plac zabaw. Na dzieci czekać będzie dmuchany tor przeszkód, trampolina i huśtawki – wszystko w unikalnym „minionkowym” stylu.


Na terenie galerii powstanie strefa inspirowana komedią „Sing”. Wszystkie młode gwiazdy będą mogły nie tylko obejrzeć film w minikinie, ale również wziąć udział w profesjonalnej sesji zdjęciowej i trafić na okładkę magazynu „Sing”. W trakcie wydarzenia nie zabraknie także zabaw związanych z popularną komedią „Sekretne życie zwierzaków”, licznych konkursów oraz zajęć z animatorami.


Do wzięcia udziału w wydarzeniu „Spotkanie z bajką” zaprasza Centrum Handlowe Kometa. Na spotkanie z bohaterami popularnych kreskówek galeria zaprasza w niedzielę (03.06) w godzinach 12.00 – 18.00. Udział w wydarzeniu jest całkowicie bezpłatny.


Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

RenesansPR

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Dziś:
KONFERENCJA ANTYDOPINGOWA WARSZAWA
Magdalena Witkiewicz i Alek Rogoziński z wizytą w Empik Bonarka, 23.06, godz. 16:00
prezent dla Taty - warsztaty
Za 1 dzień:
4Dreamers w Empik Bonarka - 24.06, godz. 15:30
Za 4 dni:
KONFERENCJA ANTYDOPINGOWA WARSZAWA
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »