Dom » Budownictwo

HV 350 - okienna rewolucja

Dobór odpowiedniej stolarki okiennej to inwestycja, która, o ile jest przemyślana, stosunkowo szybko się zwraca. Można zapewnić sobie obniżenie kosztów związanych z ogrzewaniem pomieszczeń, pożądaną estetyką oraz ...poprawić komfort życia. Niemożliwe? A jednak!

Model HV 350 marki Internorm jest odpowiedzią na potrzeby wymagających klientów oraz  szybko zmieniające się światowe trendy rynkowe. Okno spełnia bardzo restrykcyjne wymogi budownictwa energooszczędnego i pasywnego, przy okazji wprowadzając rewolucję w codziennym funkcjonowaniu użytkowników.


Po pierwsze estetyka

System drewniano aluminiowy HV 350 odznacza się klasycznym kształtem profili aluminiowych. Zabieg ten wpisuje się w najnowsze trendy architektoniczne. Dodatkowo, ukryte okucia, oprócz walorów estetycznych, przekładają się na energooszczędność i dźwiękochłonność.

Zewnętrzne wykończenie okna nakładką aluminiową daje nieograniczone możliwości kolorystyczne idealnie dopasowane do elewacji. - Nasi klienci cenią sobie to, że w modelu HV 350 istnieje możliwość zamontowania żaluzji wewnętrznej, do której w każdej chwili ma się swobodny dostęp - mówi Agata Wypych z Oknar Wrocław oficjalnego partnera Internorm. Dzięki temu..

Po drugie: skuteczna ochrona

HV 350 to idealne rozwiązanie dla tych, którzy chcą bez pomocy klimatyzacji cieszyć się przyjemnym chłodem wewnątrz domu. Wszystko dzięki umieszczeniu żaluzji po zewnętrznej stronie okna, dzięki czemu nie dopuszcza ona do nagrzania się wkładu szybowego, a tym samym zapobiega przenikaniu ciepła do wnętrza domu. Dodatkowa szyba przysłaniająca żaluzję doskonale zabezpiecza ją przed kurzem, a jednocześnie pozwala na swobodny dostęp serwisowy. Bardzo komfortowym rozwiązaniem jest możliwości regulowania natężenia światła poprzez ruchome lamelki żaluzji, które można ustawić pod dowolnym kątem. Dostępne jest zarówno tradycyjne sterowanie ręczne, przy pomocy łańcuszka jak i elektryczne - silnik może być zasilany z sieci bądź przez baterię fotowoltaiczną (I-tec Zacienienie) - Dzięki systemowi I-tec Zacienienie użytkownicy zyskują duży komfort. Żaluzja pracuje bez konieczności podłączania jej do sieci elektrycznej i działa od razu po zamontowaniu okna. Sterowanie nią odbywa się za pomocą dwukierunkowej łączności radiowej lub poprzez pilota wbudowanego w skrzydło.- mówi Agata Wypych z Oknar Wrocław oficjalnego partnera Internorm. Istnieje również możliwość podłączenia żaluzji do systemu sterowania budynkiem SmartWindow.

Po trzecie: parametry

Okno HV 350 jak na nowoczesne okno przystało charakteryzuje się kosmicznymi wręcz parametrami: pianka termoizolacyjna o wysokim współczynniku izolacji, bez związków fluorowodorowych, głębokość profilu 85 mm, izolacyjność dźwiękowa do 45 db, najlepsza izolacyjność cieplna przy niewielkim ciężarze Uw do 0,68 W/m2K (z oszkleniem 3light) – z certyfikatem domu pasywnego. Dodatkowo model ten wyposażony jest w technologię FIX-O-ROUND, polegającą na sklejeniu szyby z ramą okienną na całym jej obwodzie. Zaletą tego rozwiązania jest poprawa stabilności mechanicznej, izolacyjności cieplnej i dźwiękowej, odporność na włamanie i funkcjonalność okna przez cały okres jego eksploatacji.
Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Oknar Wrocław
http://oknar-wroclaw.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowejPublikuj artykuły i zarabiaj z CentrumPR.
Dziennikarstwo obywatelskie


Piszesz artykuły? CentrumPR to serwis stworzony również dla dziennikarzy obywatelskich. Błyskawiczna publikacja, wysokie miejsca w Google to zalety których może nam pozazdrościć konkurencja.
Dziennikarstwo obywatelskie
porównanie serwisów


Kalendarium

Dziś:
Warsztaty z Reksiem - godz. 12:00, Empik Bonarka, Kraków
Opowieści na dobranoc... - warsztaty dla dzieci. godz. 16:00, Empik Bonarka, Kraków
Warsztaty z Reksiem - godz. 12:00, Empik Bonarka, Kraków, ul. Kamieńskiego 11
Tappi i przyjaciele - Ekspedycja w Wielkie Nieznane – warsztaty z Marcinem Mortką
OPERACJA - KODOWANIE - SZYFROWANIE - warsztaty detektywistyczne
Warsztaty "Wiosenne ozdoby", Empik Posnania, 17.03, 13:00-15:00
Za 2 dni:
Spotkanie autorskie,Przemysław "Vegenerat" Ignaszewski, Poznań,Empik Plac Wolności,19.03,18:00
Za 3 dni:
AlienGuard Roadshow 2018: Bakotech zaprasza do Gdańska, Warszawy, Wrocławia i Krakowa
Za 10 dni:
Spotkanie autorskie,Kuba Wojtaszczyk, Poznań,Empik Plac Wolności,27.03,18:00
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »