Rozrywka i wypoczynek » Sport

III RAFAKO Półmaraton Racibórz- cenne nagrody dla najszybszych biegaczy

III RAFAKO Półmaraton Racibórz- cenne nagrody dla najszybszych biegaczy
Zobacz więcej zdjęć »
Jedni zaczęli odliczanie, drudzy intensywne treningi, a jeszcze inni zastanawiają się czy wystartować w III RAFAKO Półmaraton Racibórz, który odbędzie się 27 sierpnia. Warto się postarać, bo organizatorzy przygotowali pulę cennych upominków. Dla najlepszych biegaczy przewidziano nagrody pieniężne.

Jedni zaczęli odliczanie, drudzy intensywne treningi, a jeszcze inni zastanawiają się czy wystartować w III RAFAKO Półmaraton Racibórz, który odbędzie się 27 sierpnia. Warto się postarać, bo organizatorzy przygotowali pulę cennych upominków. Dla najlepszych biegaczy przewidziano nagrody pieniężne. 


Zapisy do trzeciej edycji RAFAKO Półmaraton Racibórz trwają. Aby wziąć w nim udział wystarczy wejść na stronę internetową: https://online.datasport.pl/zapisy/portal/zawody.php?zawody=2891, zarejestrować się i opłacić pakiet startowy. A w nim, m.in.: profesjonalna koszulka techniczna, nr startowy, agrafki, kupon na posiłek regeneracyjny i pasta party oraz wiele niespodzianek. 

Dodatkowo dla zawodników na trasie przewidziano, m.in.: opiekę medyczną, punkty żywieniowe i  odświeżenia oraz napoje izotoniczne. Po dotarciu do mety półmaratończycy będą mogli skorzystać z darmowych masaży. 

Dla najszybszych zawodników przygotowano atrakcyjne nagrody. Zwycięzca półmaratonu otrzyma czek o wartości 2 tys. zł i puchar. Za zajęcie drugiego miejsca - puchar oraz 1,5 tys. zł. Za trzecie miejsce- 1 tys. zł i puchar. Zdobywca czwartego miejsca otrzyma 600 zł i puchar. Zawodnik, który uplasuje się na 5 pozycji – 500 zł i puchar. Za szóste miejsce wręczony zostanie puchar oraz 400 zł. Przewidziano również 1 tys. zł nagrody za pobicie rekordu trasy. 

Wyróżnienia otrzymają też m.in.: najlepsi raciborzanie (kobieta i mężczyzna), energetycy,  nauczyciele i pracownicy oświaty oraz pracownicy RAFAKO – sponsora tytularnego biegu. Bowiem, w ramach półmaratonu rozgrywane będą Mistrzostwa Polski Energetyków, Mistrzostwa Polski Nauczycieli i Pracowników Oświaty, a rafakowcy powalczą o Puchar Prezes RAFAKO. 

Dodatkowo każdy z zawodników, który ukończy bieg w regulaminowym czasie otrzyma ostatnią z czterech części medalu. Połączone w całość stworzą niepowtarzalną pamiątkę z Raciborza, który w tym roku świętuje 800-setną rocznicę przyznania praw miejskich. 

Warto przypomnieć, że długość biegu wynosi dokładnie 21 097,5 m. Trasa prowadzi malowniczymi ulicami miasta i posiada atest PZLA. Biorąc udział w biegu, zawodnicy spoza Raciborza mają okazję podziwiać najpiękniejsze zabytki miasta. 

Organizatorem biegu są: Ośrodek Sportu i Rekreacji, Urząd Miasta Racibórz. Sponsorem tytularnym firma RAFAKO S.A. 

Autor tekstu: Justyna Korzeniak, Adventure Media


***
III RAFAKO Półmaraton Racibórz odbędzie się w niedzielę 27 sierpnia 2017 roku. Zawodnicy do pokonania będą mieli dokładnie 21 097,5 m ulicami Raciborza. Trasa posiada atest PZLA. Organizatorami przedsięwzięcia jest Miasto Racibórz, Ośrodek Sportu i Rekreacji w Raciborzu, a sponsorem głównym firma RAFAKO S.A. W ramach imprezy odbędą się Mistrzostwa Polski Energetyków i bieg charytatywny. Półmaraton wpisuje się w projekt 4Biegu Racibórz, będący jedną z propozycji świętowania obchodów 800-lecia nadania praw miejskich Raciborzowi. 
Szczegóły dotyczące III RAFAKO Półmaraton Racibórz znajdują się na stronie internetowej: http://www.4biegiraciborz.pl/ oraz na oficjalnym Fanpage biegu: https://www.facebook.com/4-BIEGI-Racib%C3%B3rz-377826059090363/.


***
KONTAKT:
Justyna Korzeniak
justyna.korzeniak@adventure.media.pl 
tel: 530 534 539 
Adventure Media s.c. Agencja Public Relations
www.adventure.media.pl
tel. 32 724 28 84
fax 32 417 01 70

Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Adventure Media

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Dziś:
KONFERENCJA ANTYDOPINGOWA WARSZAWA
4Dreamers w Empik Bonarka - 24.06, godz. 15:30
Za 3 dni:
KONFERENCJA ANTYDOPINGOWA WARSZAWA
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »