Dom » Wnętrza

III Targi Akcesoriów i Płyty Meblowej

III Targi Akcesoriów i Płyty Meblowej
Zobacz więcej zdjęć »
Prezentacje nowych i już sprawdzonych produktów, warsztaty i pokazy, biznesowe i towarzyskie rozmowy, a do tego niepowtarzalna atmosfera. Tak w skrócie można opisać trzecią edycję Targów Akcesoriów i Płyty Meblowej, które odbyły się ostatniego dnia czerwca w hurtowni marki Rejs w Rypinie.

Choć 30 czerwca 2017 roku niebo nad Rypinem zasłoniły deszczowe chmury, zarówno uczestnicy, jak i organizatorzy branżowego spotkania niewiele sobie robili z pogody. Przez kilka godzin oddział handlowy marki Rejs przy ul. Mławskiej odwiedziło kilkadziesiąt osób - głównie byli to stolarze i producenci mebli z okolicznych miast i miasteczek. Podczas imprezy mieli oni okazję zapoznać się z prezentowanymi nowościami, zrobić zakupy z atrakcyjnym rabatem, uzyskać porady oraz spędzić czas w miłej atmosferze połączonej z poczęstunkiem, napojami i muzyką w tle.

Na uczestników czekały ekspozycje i prezentacje przygotowane przez producentów i dystrybutorów znanych marek branży meblowej i szeroko rozumianego wykańczania wnętrz, których asortyment dostępny jest w sieci Rejs. Wśród wystawców znalazły się m.in. takie firmy jak: Aqua Front, Biurostyl, DC, Design Light, Egger, Fest, Forner,Henkel, Hettich, Itatools, Laguna, Lakma, Panmar, Polieco, Polkemic, Sevroll, Sopur i oczywiście - Rejs.Prezentowano: laminaty, obrzeża, narzędzia, akcesoria meblowe, systemy oświetleniowe, listwy, uchwyty i okucia oraz wiele innych.

Zapraszamy za rok!

  

REJS to jedna z wiodących firm sektora akcesoriów meblowych w Europie. Specjalizuje się w produkcji elementów wyposażenia z drutu, stali i aluminium do nowoczesnej kuchni i garderoby. Niemal 25 lat doświadczenia, stabilna organizacja (ponad 500 zatrudnionych osób), rodzinne wartości i "know how" gwarantują nieustanny rozwój i ciągłe doskonalenie produktów i usług.

Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Profundo PR

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Dziś:
KONFERENCJA ANTYDOPINGOWA WARSZAWA
Za 2 dni:
KONFERENCJA ANTYDOPINGOWA WARSZAWA
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »