Firma » Finanse

Instytucja Roku 2017 - Getin Bank wyróżniony za wysoką jakość obsługi

Getin Bank otrzymał tytuł Instytucja Roku 2017 w kategorii Najlepsza jakość obsługi w placówce. Zwycięzcy zostali wyłonieni na podstawie średniego wyniku z czterech edycji badania organizowanego przez portal MojeBankowanie.pl. Celem rankingu jest poprawa poziomu jakości obsługi Klienta oraz rozpowszechnianie najlepszych praktyk.


Budując jakość w Getin Noble Banku określiliśmy kluczowe obszary wymagające doskonalenia, których specyfika odzwierciedla najważniejsze cele biznesowe Banku. W każdym z nich stworzyliśmy narzędzia wspierające sprzedaż łączące w sobie najlepsze praktyki z rynku, opinie Klientów oraz praktyczne spojrzenie naszych Doradców mówi Żaneta Zugaj, Dyrektor Zarządzająca Obszarem Jakości Getin Noble Banku. W minionym roku Getin Noble Bank wielokrotnie zajmował wysokie miejsca w rankingach oceniających jakość obsługi w bankowości. Został ponownie nagrodzony w prestiżowym rankingu Przyjazny Bank Newsweeka oraz otrzymał statuetkę „Złotego Bankiera". - W 2017 roku wprowadziliśmy istotne zmiany w komunikacji produktowej, jak również w sposobie obsługi i sprzedaży. Tytuł Instytucja Roku 2017 to kolejny dowód na to, że kierunek, który wybrał Getin Noble Bank jest właściwy - dodaje Żaneta Zugaj.

W celu wybrania liderów jakości obsługi w placówkach, przedstawiciele portalu MojeBankowanie.pl odwiedzili łącznie 170 oddziałów bankowych, 168 placówek ubezpieczeniowych i 160 punków obsługi operatorów telefonii komórkowych. W poszczególnych falach badania, eksperci przyjrzeli się różnym produktom i usługom oferowanym przez banki, biorąc pod lupę, m.in. na kartę debetową do konta, kredyt gotówkowy i prezentację kosztów oraz oszczędności i inwestycje.

Eksperci przeprowadzili badania według prostego scenariusza, podobnie jak Klienci, wchodzili w interakcję z doradcą i zadawali pytania, dzięki czemu, rozmowa była autentyczna. Badanie składało się z sześciu bloków, odzwierciedlających proces sprzedaży produktów w oddziale. Oceniane były pierwsze wrażenie, płynność i komfort obsługi, powitanie, rozmowa z doradcą oraz jej zakończenie.

To już trzeci rok, w którym portal MojeBankowanie.pl ocenia jakość obsługi Klienta w bankach, telekomach i firmach ubezpieczeniowych. Cykliczne oceny do rankingu Instytucja Roku 2017, odzwierciedlają rzeczywisty poziom jakości i są gwarancją, że ostateczna nagroda przyznawana jest za utrzymanie wysokiej jakości obsługi przez cały rok. 

Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

GetinBank

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowejPublikuj artykuły i zarabiaj z CentrumPR.
Dziennikarstwo obywatelskie


Piszesz artykuły? CentrumPR to serwis stworzony również dla dziennikarzy obywatelskich. Błyskawiczna publikacja, wysokie miejsca w Google to zalety których może nam pozazdrościć konkurencja.
Dziennikarstwo obywatelskie
porównanie serwisów


Kalendarium

Dziś:
Warsztaty z Reksiem - godz. 12:00, Empik Bonarka, Kraków
Opowieści na dobranoc... - warsztaty dla dzieci. godz. 16:00, Empik Bonarka, Kraków
Warsztaty z Reksiem - godz. 12:00, Empik Bonarka, Kraków, ul. Kamieńskiego 11
Tappi i przyjaciele - Ekspedycja w Wielkie Nieznane – warsztaty z Marcinem Mortką
OPERACJA - KODOWANIE - SZYFROWANIE - warsztaty detektywistyczne
Warsztaty "Wiosenne ozdoby", Empik Posnania, 17.03, 13:00-15:00
Za 2 dni:
Spotkanie autorskie,Przemysław "Vegenerat" Ignaszewski, Poznań,Empik Plac Wolności,19.03,18:00
Za 3 dni:
AlienGuard Roadshow 2018: Bakotech zaprasza do Gdańska, Warszawy, Wrocławia i Krakowa
Za 10 dni:
Spotkanie autorskie,Kuba Wojtaszczyk, Poznań,Empik Plac Wolności,27.03,18:00
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »