Firma » Biznes
it WORKS dla pkt.pl
- Zdecydowaliśmy się na współpracę z it WORKS, gdyż szukaliśmy partnera, który zapewni prawidłowe działanie naszych serwisów 24/7. Projekt obejmuje: instalację środowiska, jego konfigurację oraz wsparcie techniczne i administrację systemów. Dzięki temu nasi użytkownicy mogą być pewni, że nasze serwisy będą dla nich zawsze dostępne – mówi Edyta Ratajczyk, dyrektor IT pkt.pl.
Do obsługi pkt.pl został dedykowany wyselekcjonowany zespół specjalistów it WORKS, który już rozpoczął prace w ramach umowy.
- Pierwsze zamówienie od pkt.pl obejmowało prace w zakresie konfiguracji środowiska produkcyjnego i infrastruktury sieciowej. Umowa długoterminowa podpisana została na świadczenie usług monitoringu i administracji systemów, sieci i baz danych klienta, a także usług nadzoru nad prawidłowością procesu backupu – mówi Łukasz Herman, dyrektor handlowy w it WORKS.
Obecnie trwa pierwszy etap działań. W kolejnych nastąpi testowanie środowiska służące optymalizacji jego działania, a następnie udostępnienie usług świadczonych użytkownikom końcowym, a zlokalizowanych na administrowanych przez it WORKS serwerach.
Nadesłał:
K-myk
|
Sprzedaż pomp ciepła do ogrzewania budynków wzrosła o 18 proc. w I półroczu 2026 r.
Dwie Gwiazdy Bankowości dla Credit Agricole
100 m2 szczęścia. Dlaczego mały dom to dziś duży trend - i jaki dach do niego pasuje
Markizy INNOVIEW Line – praktyczny sposób na ochronę przed upałem
Komentarze (0)