Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Izabela Trojanowska w Empiku w Bonarce

Izabela Trojanowska w Empiku w Bonarce
Zobacz więcej zdjęć »
Izabela Trojanowska wraca na rynek muzyczny nowym albumem. Jest świetna okazja do porozmawiania z nią podczas spotkania w Empiku w Bonarce: 21 lutego (wtorek), o godz. 18:00.

Izabela Trojanowska w latach 80-tych była objawieniem na polskiej scenie rockowej. Hity takie jak „Wszystko czego dziś chcę", „Tyle samo prawd ile kłamstw" czy „Pieśń o cegle" nuciła cała Polska.

Izabela Trojanowska teraz przypomina się muzycznemu światu nowym albumem „Na skos" (wyd. Universal Music Polska). Jest to nawiązanie do tradycyjnego rockowego grania, od jakiego wokalistka zaczynała swoją karierę.

BONARKA CITY CENTER

Bonarka City Center to wielofunkcyjne centrum miejskie, powstałe na obszarze około 19 ha poprzemysłowych terenów dawnych zakładów chemicznych w krakowskiej dzielnicy Podgórze. Na obszarze ponad 92  tys. m2 powierzchni użytkowej znajduje się 230 punktów handlowo-usługowych i restauracji w tym: Auchan, Leroy Merlin, Media Expert oraz największy w Polsce multipleks kinowy Cinema City. Na Klientów Centrum czeka bezpłatny parking na 3200 samochodów. Ponadto, na terenie Bonarka City Center znajduje się jeden z pierwszych na świecie ośrodków edukacyjno-wychowawczych w centrum handlowym: „Siemacha Spot" o powierzchni całkowitej 700 m2. W jego skład wchodzą m.in.: wielofunkcyjne sale edukacyjne, muzyczne, multimedialne oraz pokój konferencyjny.

Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

bezstronny22

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »