Moda » Odzież

Jesień modowych nowości w Silesia City Center

Jesień modowych nowości w Silesia City Center
Zobacz więcej zdjęć »
W nową porę roku najlepiej wejść pewnym krokiem. Na przykład po wybiegu, który już w najbliższy weekend (23-24 września) pojawi się na Placu Tropikalnym w Silesia City Center.

Podczas jesiennych pokazów wielka moda zagości w katowickim centrum handlowym. Zostaną zaprezentowane trendy na nadchodzący sezon, a także efekty akcji „Metamorfozy z Silesią”. Wydarzenie poprowadzą Paulina Krupińska i Rafał Maślak. 

Metaliczne dodatki, kwiatowe wzory czy motyw kratki to tylko niektóre trendy dominujące w najnowszych kolekcjach. Wszyscy, którzy poszukują inspiracji na sezon jesienno-zimowy będą mogli zobaczyć propozycje stylizacji na wybiegu
w Silesia City Center. Zostanie na nim zaprezentowana moda casual, elegancka i high fashion. Swoje propozycje przedstawi ponad 50 znanych marek, między innymi:
Femestage Eva Minge, New Look, Lidia Kalita, Próchnik, Lancerto, Triumph, Loft 37, Chantelle, Solar, Lavard, Pierre Cardin czy Orsay.

Weekendowe pokazy mody poprowadzi wyjątkowa para: Paulina Krupińska – Miss Polonia 2012, znana z emitowanej na kanale TVN Style „Kliniki Urody” oraz Rafał Maślak – Mister Polski 2014 i juror w najnowszym programie Polsatu „Supermodelka Plus Size”.

Pokazom będzie towarzyszyć finał akcji „Metamorfozy z Silesią”. Zgłoszenia były przyjmowane za pośrednictwem strony internetowej katowickiego centrum handlowego przez pierwsze dwa tygodnie września. Laureaci pod okiem zawodowych stylistek: Katarzyny Salamon-Zatwarnickiej oraz Anny Oramus przeszli przemianę wartą 1500 złotych. Efekty zmian zostaną zaprezentowane na wybiegu podczas weekendowego wydarzenia – każdego dnia po trzy metamorfozy.

Jesienne pokazy mody odbędą się w dniach 23-24 września na Placu Tropikalnym w Silesia City Center w godzinach 15:00-19:00. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny. 

Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

agnieszszka

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »