Dom » Architektura

Jeśli planujecie budowę domu, szukacie projektu

Jeśli planujecie budowę domu, szukacie projektu
Zobacz więcej zdjęć »
Wybierając projekt domu niejednokrotnie nie zdajemy sobie sprawy jak ważna w perspektywie czasu okaże się ta decyzja. Projekt dobrze dobrany do zasobności portfela, gabarytów działki, charakteru i gustu mieszkańców, a także rzetelnie opracowany to ważne ogniwo w procesie budowy domu.

Obecnie dużym zainteresowaniem cieszą się projekty gotowe zwane katalogowymi, które są popularne ze względu na ich niezaprzeczalne zalety.

Przeczytaj również


Reklama


Po pierwsze projekt gotowy jest tańszy od indywidualnego. Po drugie w przypadku projektu gotowego od razu widzimy efekt pracy architekta, tj. bryłę budynku, rozkład pomieszczeń, wiemy w jakiej technologii został zaprojektowany dom oraz ile będzie kosztowała jego budowa. Decydując się na projekt gotowy jesteśmy w komfortowej sytuacji, bo nie kupujemy „kota w worku”, mamy możliwość obejrzenia zdjęć z realizacji, wymiany doświadczeń z innymi inwestorami, którzy zrealizowali ten sam bądź podobny projekt. Oferta projektów gotowych jest bardzo szeroka, więc szanse na znalezienie odpowiedniego są bardzo duże.

Rozważając swój wybór warto zdecydować się na projekt znanej i cenionej pracowni z wieloletnim doświadczeniem, wówczas mamy gwarancję, że wykonany przez nią projekt spełni oczekiwania architekta adaptującego, urzędnika wydającego Pozwolenie na budowę, ekipy budowlanej oraz kierownika budowy, a nam zaoszczędzi czas, pieniądze oraz nerwy. Tak jak w przypadku innych produktów, tak w przypadku projektu warto zdecydować się na sprawdzone i rzetelne rozwiązania.

Jeśli planujesz budowę, szukasz projektu i chcesz mieć gwarancję, że projekt nie nastręczy problemów w trakcie realizacji zwróć uwagę na projekty pracowni MTM STYL, cieszącej się zaufaniem inwestorów od ponad 15 lat. Na półki salonów prasowych właśnie trafił najnowszy katalog „Domy w stylu” z projektami tejże pracowni. W katalogu oraz na dołączonej płycie DVD znajduje się 620 projektów w tym 60 nowości i ponad 40 propozycji aranżacji wnętrz do prezentowanych projektów.

Katalog „Domy w stylu” jest dostępny w punktach sprzedaży prasy na terenie całego kraju.






Nadesłał:

MTM STYL

Wasze komentarze (0):

Dodaj Komentarz »

Artykuł nie posiada jeszcze komentarzy

System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany

zarejestruj się | zaloguj
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej

Piszesz artykuły? CentrumPR to serwis stworzony również dla dziennikarzy obywatelskich. Błyskawiczna publikacja, wysokie miejsca w Google to zalety których może nam pozazdrościć konkurencja.
Zapraszamy do współpracy!

Dziennikarstwo obywatelskie - porównanie serwisów
Dziennikarstwo obywatelskie - porównanie serwisów


Dołącz do nas na Facebooku

Reklama







Kalendarium

Dziś:
Park Biurowy na Wilanowie
Za 8 dni:
7. Festiwal "Świeto Ogrodów" 2012 Kraków - Małopolska
Za 23 dni:
16 czerwca 2012 - seminarium "Problemy skórne a zespół nieszczelności jelita (LGS)"
Seminarium "Problemy skórne a zespół nieszczelnosci jelita (LGS)"
dodaj wydarzenie »

Najczęściej czytane artykuły

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »