Moda » Odzież

Kolor bazowy

Czym jest baza? W modzie utarło się, że są to bardzo podstawowe elementy garderoby, które uzupełniają te bardziej wyszukane. Czymże jest w takim razie kolor bazowy?

Idąc tym torem myślenia, tego typu barwy powinny być fundamen- tem do budowania wizerunku i być uzu- pełniane innymi, zgodnymi z obowiązują- cymi trendami. A gdyby tak wysunąć inną tezę?

Kolekcja C/01 marki CYVONYUK skonstruowana jest wokół czterech kolorów. Beż, czerń, granat i biel to pozornie bardzo podstawowe barwy. Zwłaszcza, gdy myślimy o nich jako o uzupełnieniu. Jeśli potraktujemy je jako bazę, która nie wymaga dopełnienia innymi bar- wami ze spektrum kolorystycznego, to okazuje się, że ten zbiór kolorów jest wystarczający, aby damska gar- deroba była pełna i skończona. Beż świetnie pasuje do czerni i granatu, tak samo biel, a zestawienie granatu właśnie z czernią jest najbardziej wyrafinowanym duetem w modzie, jaki wymyślono do tej pory. Oczywi- ście tego typu stylizacje wymagają odwagi i pewnej świadomości mody, określonego stylu, niezależnego od panujących trendów.

Ponadczasowa klasyka to być może konwencjonalne określenie, ale w przypadku CYVONYUK nabiera nowe- go, bardzo współczesnego i świeżego znaczenia. Zwłaszcza, gdy podejmiemy wyzwanie, aby posiadać mniej ubrań, ale bardziej jakościowych i zaprojektowa- nych tak, aby móc dowolnie je ze sobą miksować.

Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Limelight

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Dziś:
KONFERENCJA ANTYDOPINGOWA WARSZAWA
Piękno sportów tradycyjnych
Za 8 dni:
KONFERENCJA ANTYDOPINGOWA WARSZAWA
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »