Moda » Odzież

Kolor bazowy

Czym jest baza? W modzie utarło się, że są to bardzo podstawowe elementy garderoby, które uzupełniają te bardziej wyszukane. Czymże jest w takim razie kolor bazowy?

Idąc tym torem myślenia, tego typu barwy powinny być fundamen- tem do budowania wizerunku i być uzu- pełniane innymi, zgodnymi z obowiązują- cymi trendami. A gdyby tak wysunąć inną tezę?

Kolekcja C/01 marki CYVONYUK skonstruowana jest wokół czterech kolorów. Beż, czerń, granat i biel to pozornie bardzo podstawowe barwy. Zwłaszcza, gdy myślimy o nich jako o uzupełnieniu. Jeśli potraktujemy je jako bazę, która nie wymaga dopełnienia innymi bar- wami ze spektrum kolorystycznego, to okazuje się, że ten zbiór kolorów jest wystarczający, aby damska gar- deroba była pełna i skończona. Beż świetnie pasuje do czerni i granatu, tak samo biel, a zestawienie granatu właśnie z czernią jest najbardziej wyrafinowanym duetem w modzie, jaki wymyślono do tej pory. Oczywi- ście tego typu stylizacje wymagają odwagi i pewnej świadomości mody, określonego stylu, niezależnego od panujących trendów.

Ponadczasowa klasyka to być może konwencjonalne określenie, ale w przypadku CYVONYUK nabiera nowe- go, bardzo współczesnego i świeżego znaczenia. Zwłaszcza, gdy podejmiemy wyzwanie, aby posiadać mniej ubrań, ale bardziej jakościowych i zaprojektowa- nych tak, aby móc dowolnie je ze sobą miksować.

Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Limelight

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowejPublikuj artykuły i zarabiaj z CentrumPR.
Dziennikarstwo obywatelskie


Piszesz artykuły? CentrumPR to serwis stworzony również dla dziennikarzy obywatelskich. Błyskawiczna publikacja, wysokie miejsca w Google to zalety których może nam pozazdrościć konkurencja.
Dziennikarstwo obywatelskie
porównanie serwisów


Kalendarium

Za 1 dzień:
Spotkanie autorskie,Przemysław "Vegenerat" Ignaszewski, Poznań,Empik Plac Wolności,19.03,18:00
Za 2 dni:
AlienGuard Roadshow 2018: Bakotech zaprasza do Gdańska, Warszawy, Wrocławia i Krakowa
Za 9 dni:
Spotkanie autorskie,Kuba Wojtaszczyk, Poznań,Empik Plac Wolności,27.03,18:00
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »