Rozrywka » Hobby
Kreatywne Ferie | Empik Galeria Bałtycka
![]() |
| Zobacz więcej zdjęć » |
Ferie w mieście wcale nie muszą być nudne! Empik zabiera wszystkich chętnych w niezwykłą podróż do artystycznego świata. Kreatywne warsztaty plastyczne przybiorą różne formy. Będzie szansa na stworzenie własnego łapacza snów, obrazków z włóczki czy wykonania zwierzątek techniką origami. Zajęcia w Empiku to idealna okazja do stworzenia niepowtarzalnych pamiątek i prezentów dla najbliższych jak i rozwinięcia swojej pasji.
ŁAPACZE SNÓW (godz. 11:00-12:30)
Podczas warsztatów dzieci i ich rodzice będą mogli nauczyć się tworzyć prawdziwe, indiańskie łapacze snów. Wykorzystane zostaną piórka, rzemyki i kolorowe druciki.
OBRAZKI Z WŁÓCZKI (godz. 12:30-14:30)
Tego jeszcze nie było! Stwórzmy piękne obrazki tylko z włóczki! Kolorowe i bajkowe prace będą ozdobą każdego pokoju.
ZWIERZĘTA Z ORIGAMI (godz. 14:30-16:00)
Origami to sztuka składania papieru, której tradycja w Japonii kontynuowana jest do dzisiaj. Na warsztatach zapoznamy się z tradycją origami w Japonii i razem wykonamy klika modeli zwierzątek. Nie może Was zabraknąć!
Warsztaty kreatywne przeznaczone są dla klientów programu „Mój empik”. Kartę programu można założyć w każdej chwili, nawet w trakcie zajęć. Po zajęciach gotowe dzieło stanie się miłą pamiątką czasu poświęconego na doskonalenie kreatywności manualnych.
Warsztaty mają charakter otwarty.
Zapraszamy!

Flagowe możliwości w nowej, niższej cenie. Dreame X60 Ultra w ofercie promocyjnej.
Spada apetyt MŚP na AI. Dwa razy mniej firm planuje zwiększać inwestycje niż w ubiegłym roku
FORT 100 - smukły pancerny smartfon dla aktywnych
Drzwi otwierane czy przesuwne - które wybrać?
Komentarze (0)