Rozrywka » Sport
KRISPOL wśród finiszerów Biegu Ultra Granią Tatr

Uczestnicy pokonali dystans 70 km. Dominik Chmielewski, Regionalny Szef Sprzedaży z firmy KRISPOL ukończył bieg ze świetnym wynikiem.
Jeden z najbardziej ekstremalnych i prestiżowych ultra maratonów to ważne wydarzenie w kalendarzu zapalonych biegaczy. Oprócz rywalizacji sportowej, na uczestników czekają przepiękne widoki – trasa wiedzie pomiędzy malowniczymi terenami turystycznym polskich Tatr Zachodnich oraz Wysokich.
Dominik Chmielewski to aktywny członek KRISPOL ACTIVE TEAM, zrzeszającego sportowców z firmy KRISPOL, którzy spotykają się na systematycznych, cotygodniowych treningach. Zawodnik zrealizował cel i pokonał dystans w czasie – 12 godzin i 6 minut. Kolejny Bieg Granią Tatr odbędzie się za 2 lata, udział zapowiadają już kolejni przedstawiciele z firmy.
KRISPOL jest wiodącym europejskim producentem bram i stolarki otworowej. Firma jest obecna w branży budowlanej od ponad 25 lat. Oferuje kompleksowe, nowoczesne rozwiązania dla domu i przemysłu, w tym bramy, okna, rolety i drzwi.
KRISPOL
press box
Wyniki branży farb dekoracyjnych za 2025 rok
G City Europe ogłosiło doskonałe wyniki operacyjne za 2025 r. i wzmacnia ofertę handlową assetów.
Marcowe promocje Lider-Hurt: darmowa dostawa od 50 PLN i gadżet za 1 gr
Wnętrza z artystyczną nutą
Designerska łazienka tanim kosztem
Komentarze (0)