Społeczeństwo » Społeczeństwo

KRÓLEWSKIE NIEFILTROWANE I SMAK DAWNEJ WARSZAWY PODCZAS NOCY MUZEÓW

Marka Królewskie zaprasza na spotkanie ze smakiem dawnej Warszawy podczas Nocy Muzeów.

Wieczorem 20 maja ponad 230 muzeów, galerii i instytucji kulturalnych w stolicy udostępni swoje obiekty. Zwiedzającym towarzyszyć będzie najbardziej warszawskie piwo, które na tę noc przygotowało akcję samplingową wariantu Królewskie Niefiltrowane.

Wprowadzone na rynek w ubiegłym roku Królewskie Niefiltrowane to piwo inspirowane klimatem i smakiem charakterystycznym dla dawnej stolicy. Zarówno jego etykieta jak i receptura są ukłonem w stronę warszawskiej tradycji. Wariant zaprezentuje się na warszawskich ulicach podczas Nocy Muzeów, która odbędzie się 20 maja.

 

Akcja samplingowa wystartuje o godz. 20 i potrwa do ok. 3 rano. W tym czasie ekipa Królewskiego Niefiltrowanego, w strojach wzorowanych na modzie dawnych lat,  będzie przemieszczać się po mieście autem kultowym dla mieszkańców stolicy – starą Warszawą, oznakowaną logo marki. Piwo w zamkniętych butelkach będzie rozdawane osobom pełnoletnim w wybranych lokalizacjach na terenie miasta.

 

To kolejna akcja podkreślająca warszawski charakter Królewskiego. Regionalna marka inspiruje do poznawania historii stolicy i odkrywania jej wyjątkowej historii. Noc Muzeów  jest do tego świetną okazją.

 

Impreza, w ramach której muzea, galerie i inne instytucje kulturalne udostępniają swoje ekspozycje do bezpłatnego nocnego zwiedzania, narodziła się w Berlinie w 1997 roku i szybko zaczęła się cieszyć dużym zainteresowaniem. Świetnie przyjęła się także w Warszawie, gdzie już od 14 lat przyciąga setki tysięcy mieszkańców i turystów. To noc, podczas której stolica nie zasypia, ulice tętnią życiem, a miasto jest odkrywane na nowo. W tym roku szukając charakterystycznej, starej Warszawy z logo Królewskie Niefiltrowane będzie można poznać dawny klimat miasta jeszcze lepiej.  

 

Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

roots_as

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »