Rozrywka i wypoczynek » Gry

Liga CS GO w Galerii Nowy Rynek: zapraszamy na II turę eliminacji!

13 stycznia br. poznamy kolejnych uczestników Turnieju KPSW – CODETWO CS GO League. W II turze eliminacji, które będą odbywać się w Galerii Nowy Rynek, wystartuje 8 nowych drużyn, które staną do rozgrywek w grze komputerowej Counter Strike Global Offensive.

W najbliższą sobotę, 13 stycznia od godz. 10.00 fani Counter Strike’a, którzy odwiedzą Nowy Rynek, będą mogli obserwować zmagania zawodników w ramach II turnieju eliminacyjnego KPSW – CODETWO CS GO League. Tak jak poprzednio, wszystkie mecze będą rozgrywane na poziomie +2 Galerii.

Styczniowe potyczki rozpocznie finałowa rozgrywka najlepszych drużyn z ubiegłego miesiąca. Następnie do rywalizacji stanie 8 nowych zespołów, spośród których zostanie wyłoniony jeden, najlepszy w tej turze – wyjaśnia Krzysztof Langer z Działu Promocji Karkonoskiej Państwowej Szkoły Wyższej w Jeleniej Górze. Szczegółowy plan turnieju znajduje się na stronie internetowej KPSW. Prosimy jednak pamiętać, że godziny rozpoczęcia poszczególnych meczów mogą ulec zmianie w zależności od przebiegu rozgrywek – dodaje.

A obserwatorów turnieju KPSW – CODETWO CS GO League w Jeleniej Górze jak dotąd nie brakuje. W ramach I turnieju eliminacyjnego zgromadziliśmy sporą, kilkudziesięcioosobową widownię. Cieszy nas, że nawet tak pozornie wąskie tematycznie wydarzenie znajduje uznanie w oczach mieszkańców Jeleniej Góry i naszych Klientów – opowiada Robert Bachłaj, dyrektor centrum handlowego Nowy Rynek.

Przypominamy, że pomysłodawcą turnieju jest Karkonoska Państwowa Szkoła Wyższa w Jeleniej Górze, która tym razem współorganizuje wirtualne potyczki wraz z firmą CodeTwo. Miłośnicy Counter-Strike’a nadal mogą się zgłaszać do udziału w turnieju. Zgłoszenia można przesyłać na adres mailowy csgo@kpswjg.pl. Nadesłanie go jest równoznaczne z zaakceptowaniem regulaminu KPSW-CodeTwo CS GO League 2018, dostępnego na stronie internetowej uczelni. Główna nagroda w zaplanowanym na czerwiec 2018 roku FINALE Ligi to 10 000 zł do podziału dla najlepszej drużyny, a łączna pula wszystkich nagród wynosi 20 000 zł!

Galeria Nowy Rynek jest partnerem turnieju.

Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

RedLuck

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowejPublikuj artykuły i zarabiaj z CentrumPR.
Dziennikarstwo obywatelskie


Piszesz artykuły? CentrumPR to serwis stworzony również dla dziennikarzy obywatelskich. Błyskawiczna publikacja, wysokie miejsca w Google to zalety których może nam pozazdrościć konkurencja.
Dziennikarstwo obywatelskie
porównanie serwisów


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »