Motoryzacja » Samochody

LS500h - czas na kolejną premierę tego roku

LS500h - czas na kolejną premierę tego roku
Zobacz więcej zdjęć »
Międzynarodowy Salon Samochodowy w Genewie odbędzie się już na początku marca. Jest to najbardziej wyczekiwana impreza motoryzacyjna w Europie, bo jest sceną dla największych premier roku. Lexus zaprezentuje LS500h, pełną hybrydę flagowego sedana.

 

Auto powstało na bazie LS500, który zadziwił swoją stylistyką na styczniowych targach w Detroit. Design to jedno, przy tym dynamika i osiągi - pod maską konstruktorzy umieścili podwójnie doładowaną 3.5 litrową jednostkę V6. 

W pawilonie Lexusa zobaczymy też RC F GT3, który debiutuje w tegorocznych wyścigach na całym świecie. Dodatkowo prezentowane będą: LC – luksusowe coupe marki, RC, RC F oraz SUVy - RX i NX. 

Konferencja prasowa, będąca premierą LS500h, odbędzie się 7 marca, o godzinie 12:45 w hali nr 4 Palexpo w Genewie. 

Targi Geneva Motor Show odbyły się po raz pierwszy w 1905 roku. Od początku była to impreza, która gościła pojazdy nietypowe i wersje koncepcyjne z przełomowymi rozwiązaniami technologicznymi. Prezentowane są samochody, akcesoria, sprzęt, nadwozia, części czy całe warsztaty bądź inne produkty związane z przemysłem samochodowym. W poszczególnych pawilonach znajdziemy osobówki 3, 4 lub więcej kołowe, elektryczne bądź napędzane innymi alternatywnymi źródłami energii, a także samochody poddane mniejszym czy większym przeróbkom. 

Targi te nazywane są ‘konkursem’, który rozgrywa się pomiędzy producentami aut – kto i czym zaskoczy najbardziej.

Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

AdComms Media & Marketing Group

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Dziś:
KONFERENCJA ANTYDOPINGOWA WARSZAWA
4Dreamers w Empik Bonarka - 24.06, godz. 15:30
Za 3 dni:
KONFERENCJA ANTYDOPINGOWA WARSZAWA
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »