Gospodarka » Żywność
Milka startuje z loterią konsumencką. Bądź sercem z naszymi i wygrywaj!
Kampania „Milka. Sercem z Naszymi”
Loteria konsumencka jest elementem kolejnej odsłony długofalowej kampanii prowadzonej pod hasłem „Milka. Sercem z Naszymi”, która wystartowała wraz z rozpoczęciem sezonu skoków narciarskich 2021/2022. Milka, związana ze sportami zimowymi na świecie od ponad 25 lat, po raz kolejny pragnie nie tylko wesprzeć polskich zawodników, ale również zagrzać do działania kibiców. W ogólnopolskiej loterii skierowanej do konsumentów do wygrania są pieniężne nagrody w wysokości 100 000 zł oraz 100 zł co godzinę! Akcja trwa od 01.02.2022 r. do 11.03.2022 r. Losowanie nagrody głównej odbędzie się 28.03.2022 r.
Aby wziąć udział w loterii, wystarczy zakupić dowolny produkt marki Milka (loteria nie dotyczy lodów, serków, jogurtów i mlecznej kanapki Milka), a następnie zgłosić paragon na stronie loterii www.loteriamilka.pl, gdzie dostępny jest także regulamin konkursu. Każdy uczestnik natychmiast otrzyma informację czy wygrał nagrodę. Jeżeli paragon nie jest wygrany – jeszcze tego samego dnia można zarejestrować kolejne paragony i mieć następną szansę na wygraną.
Przed sesją do lasu! Studenci chcą „zielonych recept” na kryzys psychiczny
Duże przeszklenia, większe wyzwania. Nowoczesna architektura zmienia technologie szyb zespolonych?
Jak zmieniły się polskie wnętrza przez ostatnie dziesięciolecia? 30 lat projektowania wygody z PEKA
Mit termosu i oddychania ścian
Zyxel Networks wprowadza na rynek trzy modele AP. Pomogą MSP zdobyć rynek rozwiązań zewnętrznych
Komentarze (0)