Gospodarka » Narzędzia
Młot udarowo-obrotowy GBH 3-28 DFR Professional firmy Bosch
Zobacz więcej zdjęć » |
Młot Boscha oferuje o 20 % wyższą wydajność dłutowania i najszybsze tempo wiercenia wśród młotów tej klasy. Równocześnie urządzenie odznacza się o 20 % niższym poziomem drgań niż porównywalne produkty.
Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:
Dzięki systemowi tłumienia drgań Vibration Control GBH 3-28 DFR gwarantuje komfortową i mniej szkodliwą dla zdrowia pracę. Młot, z systemem szybkiej wymiany narzędzi SDS-plus oraz z walizką narzędziową, jest dostępny w sprzedaży od marca. Nowy młot Boscha to specjalista od szybkich wierceń oraz podkuwania. Wszechstronność tego kompaktowego urządzenia docenią zarówno rzemieślnicy budowlani zatrudnieni np. w budownictwie naziemnym, jak również elektrycy czy monterzy instalacji sanitarnych i grzewczych. Idealnym obszarem zastosowań młota GBH 3-28 DFR Professional są np. prace związane z dłutowaniem, jak skuwanie płytek oraz wiercenie otworów pod kotwy i kołki o średnicach od 10 do 16 mm. Wymienny uchwyt wiertarski umożliwia szybką zmianę funkcji pomiędzy wierceniem z udarem w betonie a wierceniem bez udaru w drewnie.
Kolejnym atutem nowego urządzenia jest konstrukcja w układzie „L", która zapewnia młotowi równomierny rozkład ciężaru i optymalne wyważenie. Dzięki temu możliwe jest komfortowe wykonanie zadań, które wymagają trzymania urządzenia w górze, oraz praca w miejscach trudno dostępnych.
Inną zaletą GBH 3-28 DFR jest funkcja blokady obrotów pozwalająca na wydajne dłutowanie. Użytkownicy nowego młota docenią również kulowe mocowanie przewodu zasilającego, które przedłuża żywotność urządzenia, jak również obrotowy szczotkotrzymacz, który oferuje stałą moc przy obrotach narzędzia w prawo i w lewo.
Sugerowana cena detaliczna brutto (kwiecień 2009):
- młot GBH 3-28 DFR - 1694 zł
Grupa Bosch jest wiodącym w świecie producentem techniki motoryzacyjnej i przemysłowej, dóbr użytkowych oraz technicznego wyposażenia budynków. Obroty przedsiębiorstwa, zatrudniającego 271 tys. pracowników, wyniosły w 2007 roku 46,3 mld euro. Na grupę Bosch składa się spółka Robert Bosch GmbH oraz około 300 spółek zależnych i regionalnych w ponad 50 krajach świata. Ta światowa sieć rozwojowa, produkcyjna i dystrybucyjna jest podstawą do dalszego rozwoju. Każdego roku Bosch przeznacza ponad 3 miliardy euro na działalność badawczo-rozwojową i zgłasza do patentu ponad 3 tys. innowacji. Przedsiębiorstwo zostało założone w Stuttgarcie w 1886 roku jako "Warsztat mechaniki precyzyjnej i elektrotechniki" przez Roberta Boscha (1861-1942).
Społeczno-prawna struktura grupy Bosch zapewnia jej finansową niezależność i rynkową samodzielność. Umożliwia to przedsiębiorstwu inwestowanie w znaczące projekty, które zagwarantują mu przyszłość, a jednocześnie pozwala spełniać misję społeczną zgodną z przekonaniami założyciela firmy. 92% udziałów w spółce Robert Bosch GmbH należy do Fundacji im. Roberta Boscha. Funkcje rynkowe udziałowca wypełnia instytucja powiernicza Bosch Industrietreuhand KG. Pozostałe udziały należą do rodziny Bosch i firmy Robert Bosch GmbH.
Działalność grupy Bosch w Polsce obejmuje sprzedaż części samochodowych i urządzeń diagnostycznych, elektronarzędzi Bosch, Skil, Dremel, RotoZip, urządzeń grzewczych oferowanych pod markami Junkers i Buderus, systemów zabezpieczeń i sprzętu z zakresu napędów i sterowań (Bosch-Rexroth). Ponadto w Polsce odbywa się produkcja systemów hamulcowych Bosch (w Mirkowie koło Wrocławia), a także sprzedaż i produkcja (w Łodzi) sprzętu AGD w ramach spółki Bosch-Siemens Sprzęt Gospodarstwa Domowego (udział Boscha 50%).
Więcej informacji: www.bosch.com, www.bosch.pl
Nadesłał:
ap
|
Komentarze (0)