Kobieta, zdrowie, uroda » Uroda

Monika Olejnik po raz pierwszy mówi o tym, jak dba o włosy!

Monika Olejnik po raz pierwszy mówi o tym, jak dba o włosy!
Zobacz więcej zdjęć »
Podczas ostatniego pokazu mody Mariusza Przybylskiego Joanna Derengowska we współpracy z partnerem wieczoru, marką Remington przeprowadziła kilka wywiadów z obecnymi na pokazie gwiazdami. Zapytała czym jest dla nich piękno.

 

Odpowiedzi było wiele, a każda z pytanych osób wskazywała na to co dla niej jest najpiękniejsze w człowieku. Padły też pytania o to w jaki sposób gwiazdy dbają o swój wygląd, a zwłaszcza o włosy. Panie nie ukrywały, że pielęgnacja włosów to dla nich duża przyjemność, a Monika Olejnik zdradziła podczas wywiadu jak często chodzi do fryzjera i jaki jest jej sposób na piękne włosy.

Co mówiły gwiazdy zobaczcie już dziś ( link do filmu - we.tl/RY7Q3lrb0M ).

Marka Remington w swojej komunikacji stawia coraz intensywniej na dialog ze swoimi klientkami o naturalnym pięknie, dlatego tak cenne są dla niej wypowiedzi kobiet, ponieważ celem marki jest zbudowanie społeczności autentycznych, pięknych i pewnych siebie kobiet w każdym wieku, bo każda nią jest, każda matka, żona, córka, babcia, kochanka… Nie jest ważny kolor włosów, wiek, styl, czy kraj pochodzenia. Dla Remington każda kobieta jest piękna i wartościowa, każda kobieta jest warta miłości do siebie i do świata, każda kobieta powinna być kochana, doceniana, szanowana i szczęśliwa.

Remington trafia w sedno! 

Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

annadrewniana

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »