Technologie » Komputery

MyKronoz zaprasza na Mobile World Congress 2018

MyKronoz zaprasza na Mobile World Congress 2018
Zobacz więcej zdjęć »
Już pod koniec lutego w Barcelonie odbędą się największe targi poświęcone urządzeniom mobilnym – Mobile World Congress. Swoją obecność na imprezie zapowiedział MyKronoz – popularny producent smartwatchy.

MyKronoz zamierza zaprezentować na MWC najnowszą kolekcję inteligentnych zegarków na rok 2018. Wśród nich znajdzie się m.in. ZeTime, czyli pierwszy na świecie hybrydowy smartwatch. Urządzenie to zrobiło w zeszłym roku prawdziwą furorę na Kickstarterze – darczyńcy przez dwa miesiące zbiórki wpłacili około 6 milionów dolarów.

ZeTime łączy w sobie mechanizm tradycyjnego zegarka z kolorowym i dotykowym wyświetlaczem. Produkt MyKronoz posiada poza tym wszystkie funkcje charakterystyczne dla zaawansowanego smartwatcha. Warto przy tym dodać, że ZeTime występuje w dwóch różnych rozmiarach. Poza tym urządzenie posiada szeroką linię wymienialnych pasków i tarcz zegarka. Ten hybrydowy smartwatch kosztuje około 899 zł i jest dostępny m.in. w sieci marketów Media Expert, Avans i Electro.

Mobile World Congress odbędzie się w dniach od 26 lutego do 1 marca w barcelońskim Congress Square. Stoisko MyKronoz będzie się znajdowało pod numerem #CS118.

Zobacz wideo jak prezentuje się ZeTime.

 

Źródło: Entrymedia, MyKronoz

Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Entrymedia

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowejPublikuj artykuły i zarabiaj z CentrumPR.
Dziennikarstwo obywatelskie


Piszesz artykuły? CentrumPR to serwis stworzony również dla dziennikarzy obywatelskich. Błyskawiczna publikacja, wysokie miejsca w Google to zalety których może nam pozazdrościć konkurencja.
Dziennikarstwo obywatelskie
porównanie serwisów


Kalendarium

Dziś:
AlienGuard Roadshow 2018: Bakotech zaprasza do Gdańska, Warszawy, Wrocławia i Krakowa
Za 6 dni:
Spotkanie autorskie,Kuba Wojtaszczyk, Poznań,Empik Plac Wolności,27.03,18:00
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »