Technologie » Komputery

MyKronoz zaprasza na Mobile World Congress 2018

MyKronoz zaprasza na Mobile World Congress 2018
Zobacz więcej zdjęć »
Już pod koniec lutego w Barcelonie odbędą się największe targi poświęcone urządzeniom mobilnym – Mobile World Congress. Swoją obecność na imprezie zapowiedział MyKronoz – popularny producent smartwatchy.

MyKronoz zamierza zaprezentować na MWC najnowszą kolekcję inteligentnych zegarków na rok 2018. Wśród nich znajdzie się m.in. ZeTime, czyli pierwszy na świecie hybrydowy smartwatch. Urządzenie to zrobiło w zeszłym roku prawdziwą furorę na Kickstarterze – darczyńcy przez dwa miesiące zbiórki wpłacili około 6 milionów dolarów.

ZeTime łączy w sobie mechanizm tradycyjnego zegarka z kolorowym i dotykowym wyświetlaczem. Produkt MyKronoz posiada poza tym wszystkie funkcje charakterystyczne dla zaawansowanego smartwatcha. Warto przy tym dodać, że ZeTime występuje w dwóch różnych rozmiarach. Poza tym urządzenie posiada szeroką linię wymienialnych pasków i tarcz zegarka. Ten hybrydowy smartwatch kosztuje około 899 zł i jest dostępny m.in. w sieci marketów Media Expert, Avans i Electro.

Mobile World Congress odbędzie się w dniach od 26 lutego do 1 marca w barcelońskim Congress Square. Stoisko MyKronoz będzie się znajdowało pod numerem #CS118.

Zobacz wideo jak prezentuje się ZeTime.

 

Źródło: Entrymedia, MyKronoz

Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Entrymedia

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Dziś:
KONFERENCJA ANTYDOPINGOWA WARSZAWA
Za 1 dzień:
Magdalena Witkiewicz i Alek Rogoziński z wizytą w Empik Bonarka, 23.06, godz. 16:00
prezent dla Taty - warsztaty
Za 2 dni:
4Dreamers w Empik Bonarka - 24.06, godz. 15:30
Za 5 dni:
KONFERENCJA ANTYDOPINGOWA WARSZAWA
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »