Rozrywka i wypoczynek » Gry

Najwyższe wygrane w Lotka

Najwyższe wygrane w Lotka
Zobacz więcej zdjęć »
W ciągu całej, kilkudziesięcioletniej działalności Totalizatora Sportowego w Polsce przybyło ponad 1100 milionerów, którzy wzbogacili się na grach liczbowych organizowanych przez spółkę.

Najpopularniejsza z nich to Lotek, który na początku funkcjonował pod nazwą "Toto-Lotek", a następnie był znany jako "Duży Lotek".

Najwyższe wygrane w Lotku to prawdziwa fortuna, którą szczęśliwcy zdobyli skreślając odpowiednią kombinację cyfr i liczb. Od niedawna do dyspozycji internautów są zakłady lotto online, które mają realną szansę zachęcić nowych użytkowników do gry i zwiększyć grono milionerów.

Blisko 37 milionów

Najwyższa wygrana w całej historii totalizatora wyniosła zawrotną kwotę 36,7 milionów złotych. Tak duża suma była wynikiem dziesięciokrotnej kumulacji, ponieważ kilka poprzednich losowań nie wyłoniło głównego zwycięzcy. Zwycięską "szóstkę" trafiła tylko jedna osoba, przez co wygrana należała się tylko jednemu graczowi. Kupon był wysłany w systemie na chybił - trafił. Funkcję losowego wyboru liczb mają również uruchomione niedawno zakłady lotto online.

Ponad 35 milionów

Wyjątkowo szczęśliwa sobota spotkała gracza z Dolnego Śląska. Jako jedyny wytypował tego dnia poprawny zestaw liczb, przez co zajmuje na liście zaszczytne drugie miejsce pod względem wielkości wygranej. Mieszkaniec Ziębic zgarnął wówczas ponad 35 milionów złotych. Milioner również skorzystał z metody chybił - trafił.

Prawie 34 miliony

Trzecią najwyższą z kolei wygraną może pochwalić się szczęśliwiec z Gdyni, który również jako jedyny poprawnie zakreślił należytą ilość liczb. Zapewnił sobie tym samym pokaźną sumę, bo aż 34 miliony złotych wygranej. W tym dniu padł inny, ciekawy rekord - aż 394 osoby trafiły wygraną drugiego stopnia, czyli zaznaczyły wylosowane 5 liczb. Zwycięzca pierwszej nagrody był jednak tylko jeden, a zatem nie musiał dzielić się z żadnym innym graczem.

Niemal 31 milionów

1 września kojarzy się raczej z rozpoczęciem roku szkolnego niż wesołymi okolicznościami. Jednak ten dzień okazał się wyjątkowo szczęśliwy dla mieszkańca Bolesławca, który wygrał wówczas 30,9 milionów złotych.

Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

brenna

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Dziś:
KONFERENCJA ANTYDOPINGOWA WARSZAWA
Za 6 dni:
KONFERENCJA ANTYDOPINGOWA WARSZAWA
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »