Dom » Budownictwo

Niewielka łazienka z parawanem od SANPLAST SA

Niewielka łazienka z parawanem od SANPLAST SA
Zobacz więcej zdjęć »
Jest to funkcjonalne i praktyczne rozwiązanie, które idealnie nadaje się w szczególności dla niewielkich pomieszczeń.

Jest to produkt niemal idealny. O czym mowa? O parawanie nawannowym. Pozwala on na zaspokojenie potrzeb zwolenników kąpieli w wannie, jak i pod prysznicem. W portfolio produktów  Sanplast SA, każdy znajdzie produkt dla siebie.

 

Nie w każdej łazience zmieści się wanna i prysznic. Parawan nawannowy to swego rodzaju kompromis, który da nam sporą swobodę w dalszej aranżacji przestrzeni. Na rynku dostępne są te wykonywane z różnych materiałów, które mają wpływ nie tylko na estetykę, lecz także na praktyczne użytkowanie. Najczęściej wybierane są parawany ze szkła hartowanego.

 

Dostępne w ofercie SANPLAST SA produkty mają od 70 do 180 cm szerokości. Ich różne konstrukcje pozwalają na wybór tego, który zabuduje naszą wannę w całości lub częściowo. Możemy wybrać parawan jednoczęściowy taki jak: KW/PRIII czy też PW1/FREE i PW2/FREEII, produkt kilkuelementowy z drzwiami przesuwnymi - D2-W/TX5b. Parawan PW2/FREEII to model, który można wygodnie składać – a taka otwarta przestrzeń optycznie powiększy naszą łazienkę. Natomiast parawan w postaci rozłożonej doskonale zabezpieczy łazienkę przed zachlapaniem podczas kąpieli. Dostosowując produkt do potrzeb naszej łazienki możemy wybrać wersję prawą lub lewą w zależności od strony, z której będzie montowany.

 

Dodatkowym atutem tych produktów jest ich prosta instalacja. Polega ona przede wszystkim na zamocowaniu do ściany profili lub zawiasów, instalacji ścianek lub drzwi oraz odpowiednim wypoziomowaniu produktu. Dokładne wykonanie montażu zapewni bezproblemowe użytkowanie.

 

Nasze parawany nawannowe wykonano ze szczególną dbałością o formę i detale. Ich zróżnicowane wzornictwo pomoże dopasować produkt do każdej aranżacji łazienki. Chcemy dać Klientowi produkt, który będzie nienarzucający i pozwoli mu na stworzenie idealnej przestrzeni kąpielowej. – dodaje Robert Rachowski – Product Manager Sanplast SA.

 

 

Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Arni

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowejPublikuj artykuły i zarabiaj z CentrumPR.
Dziennikarstwo obywatelskie


Piszesz artykuły? CentrumPR to serwis stworzony również dla dziennikarzy obywatelskich. Błyskawiczna publikacja, wysokie miejsca w Google to zalety których może nam pozazdrościć konkurencja.
Dziennikarstwo obywatelskie
porównanie serwisów


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »