Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

NoVa Park docenia i stylowo nagradza

W jesienne dni obowiązkowym elementem garderoby są apaszki i szaliki. W dniach 14-15 października klienci NoVa Park będą mogli otrzymać kolorowe apaszki w podziękowaniu za zakupy dokonywane w centrum.

W najbliższy weekend NoVa Park przeprowadzi kolejną odsłonę akcji „Doceniamy, nagradzamy”. Klient, który w dniach 14-15 października dokona zakupów w NoVa Park i przedstawi dwa paragony (z dwóch różnych sklepów) na łączną kwotę minimum 45 złotych, otrzyma prezent w postaci stylowej apaszki. Przy specjalnie zaaranżowanym stoisku zlokalizowanym przy windzie panoramicznej na poziomie „0” każdy będzie mógł wybrać swój ulubiony kolor i wzór. Liczba modnych upominków jest ograniczona. Prezenty czekają na pierwsze 250 osób, które danego dnia pojawią się w Punkcie Obsługi Akcji. Jedna osoba ma prawo do odebrania jednej apaszki.

„Dziękujemy, że jesteście z nami! Po raz kolejny przygotowaliśmy dla wszystkich akcję, w ramach której będziemy obdarowywać mieszkańców Gorzowa i okolic upominkami w podziękowaniu za odwiedzanie i zakupy w NoVa Park. Podczas najbliższej edycji akcji ‘Doceniamy, nagradzamy’ będziemy rozdawać modne i eleganckie apaszki idealne na trwający właśnie jesienny sezon” – mówi Katarzyna Borowiak, kierownik ds. marketingu NoVa Park.

Akcja „Doceniamy, nagradzamy” trwa w dniach 14-15 października w godzinach 12:00-18.00 lub do wyczerpania puli dziennej. Regulamin akcji jest dostępny w Punkcie Obsługi Akcji.

Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Orchidea

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowejPublikuj artykuły i zarabiaj z CentrumPR.
Dziennikarstwo obywatelskie


Piszesz artykuły? CentrumPR to serwis stworzony również dla dziennikarzy obywatelskich. Błyskawiczna publikacja, wysokie miejsca w Google to zalety których może nam pozazdrościć konkurencja.
Dziennikarstwo obywatelskie
porównanie serwisów


Kalendarium

Za 1 dzień:
Spotkanie autorskie,Przemysław "Vegenerat" Ignaszewski, Poznań,Empik Plac Wolności,19.03,18:00
Za 2 dni:
AlienGuard Roadshow 2018: Bakotech zaprasza do Gdańska, Warszawy, Wrocławia i Krakowa
Za 9 dni:
Spotkanie autorskie,Kuba Wojtaszczyk, Poznań,Empik Plac Wolności,27.03,18:00
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »