Społeczeństwo » Społeczeństwo

Nowa lokalizacja MediaMarkt w Głogowie

Jeszcze większy komfort zakupów

MediaMarkt w Głogowie zmienia lokalizację i 21 października zaprasza na wielkie otwarcie nowego sklepu w Galerii Głogów. Dzięki tej zmianie MediaMarkt zapewni mieszkańcom miasta jeszcze lepszy dostęp do szerokiej oferty najnowszych produktów, rozwiązań technologicznych i fachowego doradztwa.

W ciągu 9 lat obecności w Głogowie MediaMarkt stał się ulubionym miejscem zakupów urządzeń RTV i AGD oraz technologii mobilnych dla mieszkańców miasta i okolic. Do tej pory sklep mieścił się w  wolnostojącym budynku, przy ul. Ks. J. Poniatowskiego 14. Od 21 października głogowski MediaMarkt zaprasza na zakupy w nowym miejscu – w Galerii Głogów (ul. Ks. J. Poniatowskiego 12). To bardzo dobrze skomunikowany, wygodny dla klientów punkt handlowy. - Cieszymy się z rosnącej popularności naszego sklepu w Głogowie – mówi Krzysztof Kraus, dyrektor MediaMarkt w Głogowie. – Klienci przyzwyczaili się do tego, że w naszym markecie znajdą wszystko, czego potrzebują. Wychodząc naprzeciw ich oczekiwaniom, podjęliśmy decyzję o przeniesieniu sklepu do nowej lokalizacji po to, aby wizyta i zakupy w naszym sklepie były jeszcze wygodniejsze. Dzięki temu zyskujemy nie tylko lepszą lokalizację z dobrym dojazdem i miejscami parkingowymi, ale też nowoczesny wygląd sklepu.

MediaMarkt w nowej lokalizacji zaskoczy mieszkańców nowym wystrojem wnętrza, zaprojektowanym z uwzględnieniem światowych trendów. Nowoczesny układ sklepu pozwoli jeszcze lepiej wyeksponować produkty, które cieszą się obecnie największą popularnością. Są to urządzenia mobilne, takie jak smartfony czy tablety, sprzęt fotograficzny, urządzenia elektroniczne do uprawiania sportów czy nowoczesne artykuły gospodarstwa domowego, np. sprzęty do przyrządzania zdrowych posiłków.

W markecie można skorzystać z różnych usług dodatkowych, m.in. dostawa i instalacja urządzeń w domu klienta, pierwsze uruchomienie komputera, instalacja oprogramowania, zabezpieczenie telefonu i tabletu folią lub szybą ochronną oraz wiele innych, pozwalających od razu w pełni wykorzystać możliwości sprzętu. Przy zakupie urządzeń można skorzystać z oferty ratalnej, wykupić opcję rozszerzonej ochrony produktów Gwarancja+ czy skorzystać z pomocy informatycznej. W sklepie można będzie również odebrać produkty zamówione w sklepie internetowym mediamarkt.pl, zawrzeć umowę na dostawę energii elektrycznej, usługi sieci Orange i Telewizji NC+, a także zostawić zużyty sprzęt, nawet jeśli nie zakupiło się nowego.

Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

roots_as

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowejPublikuj artykuły i zarabiaj z CentrumPR.
Dziennikarstwo obywatelskie


Piszesz artykuły? CentrumPR to serwis stworzony również dla dziennikarzy obywatelskich. Błyskawiczna publikacja, wysokie miejsca w Google to zalety których może nam pozazdrościć konkurencja.
Dziennikarstwo obywatelskie
porównanie serwisów


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »