Firma » Biznes

Nowa wersja systemu Comarch ERP Optima 2017.1.1

Dostępna jest już nowa wersja systemu Comarch ERP Optima 2017.1.1. Nowa odsłona oprogramowania dostosowana została do zmian w przepisach, a także została wzbogacona o kolejne nowości, które w wzbogacają atrakcyjność systemu i poprawiają jego ergonomię.

Dostępna jest już nowa wersja systemu Comarch ERP Optima  2017.1.1. Nowa odsłona oprogramowania dostosowana została do zmian w przepisach, a także została wzbogacona o kolejne nowości, które w wzbogacają atrakcyjność systemu i  poprawiają jego ergonomię.


Zmiany związane ze zmianami w przepisach to:
  • Dostosowanie wzorów dokumentów elektronicznych PIT za rok 2016: PIT-28(19), PIT-36(23), PIT-36L(12), PIT-37(23).
  • Możliwość kontroli minimalnego wynagrodzenia dla wybranych umów cywilnoprawnych oraz ułatwienie ewidencji czasu pracy zleceniobiorców.
  • Wprowadzenie zmian w naliczaniu podstawy składek na ubezpieczenie społeczne dla pracowników oddelegowanych do pracy za granicę zgodnie z wyjaśnieniami opublikowanymi na stronie ZUS.
  • Umożliwienie dla jednostek budżetowych określenia w Konfiguracji Firmy głównej jednostki samorządowej, celem zamieszczania jej danych na wydrukach generowanych z programu.
  • Wprowadzenie kontroli przekroczenia limitu płatności gotówkowych – 15 tys. PLN, dla dokumentów kosztowych.

Nowości, które zasługują na szczególną uwagę to m.in.:
  • Umożliwienie obsługi skrzynki pocztowej w oparciu o protokół IMAP, pozwalający zwiększyć mobilność Użytkowników poprzez pracę z pocztą
  • z różnych urządzeń i lokalizacji.
  • Wprowadzenie atrybutów dla plików JPK z pozostałych atrybutów dokumentów.
  • Zoptymalizowanie czasu generowania plików JPK_VAT.
Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Graphcom
http://www.graphcom.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »