Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Nowi najemcy w Centrum Handlowym Bielawy

Nowi najemcy w Centrum Handlowym Bielawy
Zobacz więcej zdjęć »
W ostatnim czasie do grona najemców Centrum Handlowego Bielawy w Toruniu dołączyły dwie nowe marki – salon STEVE MADOX oferujący wizytową odzież męską oraz ZAPIEKSOWNIA serwująca zapiekanki w różnych wariacjach smakowych.

Steve Madox to angielska marka wizytowej odzieży męskiej. Dzięki indywidualnemu podejściu doradców Steve Madox oraz możliwości uzyskania poprawek krawieckich, każdy klient opuszcza salon w idealnie dopasowanym stroju oraz z poczuciem ogromnej satysfakcji z zakupów. Salon Steve Madox charakteryzuje się klasyczną elegancją, jak i casualową swobodą. W ofercie marki są garnitury, marynarki, buty, koszule, jak i wszelkiego rodzaju dodatki cechujące eleganckiego mężczyznę. Uzupełnieniem bogatej oferty firmy jest również polska marka odzieży męskiej – Vestus.

Zapieksownia to wypiekane na miejscu bagiety, zawsze świeże składniki i sosy własnego wyrobu. W ofercie poza pysznymi zapiekankami jest również aromatyzowana, świeżo mielona kawa, która uzupełnia smak ulubionej kanapki. Lokal Zapieksownia idealnie wpisuje się w najnowsze trendy w dekoracji wnętrz – styl EKO oraz „hand made”. Do aranżacji lokalu wykorzystano m.in. drewniane skrzynki oraz tablice kredowe.

„Centrum Handlowe Bielawy systematycznie poszerza swoją ofertę handlową. Tym razem rozbudowaliśmy ofertę mody męskiej, jak również wzbogaciliśmy ofertę gastronomiczną centrum. Od niedawna nasi klienci mogą inspirować się angielskim szykiem dzięki marce Steve Madox, a na miłośników zapiekanek czekają chrupiące bagietki od Zapieksowni” – mówi Marcin Żelazny, dyrektor Centrum Handlowego Bielawy.

Salon STEVE MADOX o powierzchni 36 m kw. jest zlokalizowany naprzeciwko butiku Queen. Lokal gastronomiczny ZAPIEKSOWNIA o powierzchni 27 m kw. znajduje się obok placu zabaw „U Misia”.

Informacje o firmie:

Centrum Handlowe Bielawy to kompleks handlowy zlokalizowany przy głównej ulicy w dzielnicy Bielawy w Toruniu, ze strefą potencjalnych klientów sięgającą 239 000 osób w promieniu 20 minut jazdy samochodem. Przestronne wnętrza gwarantują wygodne i przyjemne zakupy. Na terenie centrum znajdują się największy w Toruniu hipermarket Carrefour oraz liczne butiki i punkty usługowe.

Właścicielem CH Bielawy jest Aerium, jedna z największych europejskich grup inwestycyjnych, deweloperskich i zarządczych. Zarządcą centrum jest Apsys Polska S.A.

www.bielawy-torun.pl

Informacje o zarządcy – Apsys Polska S.A.:

APSYS jest jednym z wiodących operatorów branży centrów handlowych w Polsce i we Francji. Firma powstała w 1996 roku i działa jako inwestor, deweloper, agent ds. najmu, menadżer projektu oraz zarządca nieruchomości.

 

Tworzy innowacyjne, „szyte na miarę” projekty uwzględniające specyfikę danego miejsca, kontekst społeczny oraz środowisko naturalne. Do największych inwestycji firmy należą Manufaktura w Łodzi oraz Posnania w Poznaniu, otwarta w październiku 2016 jako największe centrum zakupów, rozrywki i rekreacji w Wielkopolsce (100 000 m2 GLA). 

 

APSYS Polska zarządza obecnie 950 000 mkw GLA w 23 centrach handlowych zlokalizowanych w 16 największych miastach w Polsce. Firma i jej projekty były wielokrotnie  nagradzane przez PRCH, ICSC oraz EuropaProperty w dziedzinach rozwoju, zarządzania oraz marketingu.

 

Więcej informacji: www.apsysgroup.pl

 

Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Orchidea

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Dziś:
Wojtek Drewniak (HBC) w Empik Kazimierz, Kraków, ul. Podgórska 34, godz. 18:00
Za 1 dzień:
Agnieszka Krawczyk - spotkanie autorskie w empik Bonarka, Kraków, 27.04, godz. 18:30
Wróźbita Maciej z wizytą w empiku Bonarka, Kraków, 26.04, godz.18:00
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »