Firma » Biznes
Od pomysłu do sukcesu – trwa cykl bezpłatnych szkoleń w Agorze Bytom
Zobacz więcej zdjęć » |
Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:
- Podczas drugiego spotkania uczestnicy dowiedzą się, jak skutecznie zaplanować własny biznes. Poznają metodę „lean startup”, która zwiększa szanse na powodzenie, a także Strategie 4 Pytań i MVP, które w prosty sposób sprawdzają pomysły początkujących przedsiębiorców – mówi Mariusz Malicki, dyrektor Akademickich Inkubatorów Przedsiębiorczości na Śląsku. - Nie zabraknie inspirujących przykładów i praktycznej wiedzy przedstawianej w bardzo przystępny sposób - dodaje.
Najbliższe spotkanie poprowadzi Michał Kucharski - właściciel firmy, która zajmuje się organizującą eventów, a także trener biznesowy i wykładowca akademicki. Na śląskich uczelniach prowadzi przedmioty o tematyce związanej z przedsiębiorczością i biznesem. Od lat dzieli się wiedzą z osobami chcącymi rozpocząć swoją biznesową przygodę.
- Dzięki współpracy z Akademickimi Inkubatorami Przedsiębiorczości możemy zapewnić niezbędne wsparcie, zarówno debiutującym przedsiębiorcom, jak również osobom, które już działają, ale chcą rozwinąć skrzydła - mówi Hanna Petters, dyrektor Agory Bytom. – Warto być z nami, tym bardziej, że całości towarzyszy konkurs z atrakcyjnymi nagrodami – dodaje.
Trzech uczestników konkursu bezpłatnie i w bezpiecznych warunkach przetestuje swój pomysł biznesowy, bez konieczności zakładania działalności gospodarczej. Zwycięzcy skorzystają również z szeregu usług świadczonych przez Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości. W skład pakietu nagród wchodzi możliwość korzystania z osobowości prawnej AIP i tym samym prowadzenia pełnowartościowego biznesu bez otwierania działalności gospodarczej. Zwycięzcy otrzymają wsparcie we wszystkich sprawach związanych z prowadzeniem firmy, między innymi w księgowości. Zyskają dostęp do w pełni wyposażonej przestrzeni biurowej w centrum Bytomia oraz sal konferencyjnych. Nagroda obejmuje również konsultacje biznesowe – możliwość umawiania się na spotkania doradcze z mentorami z różnych dziedzin, a także uczestnictwa we wszystkich warsztatach i wydarzeniach „Inkubatorów”.
Kolejne spotkania zaplanowano na 15 lutego, a także 1 i 8 marca. Uczestnicy dowiedzą się między innymi, co zrobić, by uniknąć najczęściej popełnianych przez przedsiębiorców błędów w umowach. Nauczą się również projektować własny model biznesowy, a także rekrutować, motywować i utrzymywać pracowników.
Zapisy oraz informacje o konkursie Akademickich Inkubatorów Przedsiębiorczości i Agory Bytom są dostępne na stronie http://agorabytom.pl/aktualnosci/kreatorsukcesu.
Więcej na: www.agorabytom.pl
facebook.com/AgoraBytom
Nadesłał:
PREXPERT
|
Komentarze (7)
Szanowny Panie, jak każda franczyza na rynku Nest Bank wymaga przygotowania Placówki zgodnie z wizualizacją Banku. Powierzchnia lokalu powinna mieć około 35 m2 z wydzieloną salą obsługi o powierzchni 30 m2 Dodatkowo, lokal powinien znajdować się na parterze z wejściem bezpośrednio od ulicy z widoczną witryną oraz z możliwością zawieszenia oznakowania zewnętrznego na elewacji. Więcej informacji nestbank.pl
Gdyby pojawiły się jeszcze jakieś pytania, pozostaję do dyspozycji.
Pozdrawiam,
Opiekun Klienta Nest Bank
nestbank.pl
Jakie są podstawowe wymagania wobec lokalu przy franczyzie Nest Banku?
Szanowna Pani, jak każda franczyza na rynku Nest Bank wymaga przygotowania Placówki zgodnie z wizualizacją Banku. Lokal przy głównym ciągu pieszych w sąsiedztwie innych Banków. Powierzchnia lokalu powinna mieć około 35 m2 z wydzieloną salą obsługi o powierzchni 30 m2. Dodatkowo, lokal powinien znajdować się na parterze z wejściem bezpośrednio od ulicy z widoczną witryną. Koszt inwestycji w przygotowanie placówki to kwota około 1300 zł/m2. Więcej informacji nestbank.pl
Gdyby pojawiły się jeszcze jakieś pytania, pozostaję do dyspozycji.
Pozdrawiam,
Opiekun Klienta Nest Bank
nestbank.pl
Jaki jest szacunkowy koszt otwarcia placówki partnerskiej w Nest Banku?
Szanowna Pani, franczyza Nest Banku polega na prowadzeniu placówki bankowej jako nasz Partner. Franczyza to bardzo dobry pomysł na biznes, zwłaszcza gdy po raz pierwszy myślimy o czymś własnym, a rozkręcenie firmy od zera nie wydaje się nam takie oczywiste. Dzięki franczyzie Nest Banku stajemy się właścicielem firmy, której prowadzenie jest proste i mało ryzykowne, bo odbywa się w oparciu o standardy wypracowane przez dużą, sprawdzoną markę. To współpraca, która daje korzyści obu stronom. Po więcej informacji zapraszam na stronę: nestbank.pl
Gdyby pojawiły się jeszcze jakieś pytania, pozostaję do dyspozycji.
Pozdrawiam,
Opiekun Klienta Nest Bank
nestbank.pl
Pomysł ciekawy. A na czym polega franczyza?
Szanowni Państwo, osoby zainteresowane własnym biznesem w branży bankowej zachęcam do zapoznania się z informacjami w kwestii otwarcia placówki partnerskiej na zasadzie franczyzy: nestbank.pl. Korzyści jakie płyną z takiej formy współpracy, to m.in.: prowadzenie działalności konkurencyjnej poza placówką, prowadzenie sprzedaży mobilnej oraz telemarketingu czy też profesjonalne szkolenia produktowe.
Gdyby pojawiły się jeszcze jakieś pytania, pozostaję do dyspozycji.
Pozdrawiam,
Opiekun Klienta Nest Bank
nestbank.pl