Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Ogólnopolski Dzień Marzeń w Bonarce

Ogólnopolski Dzień Marzeń w Bonarce
Zobacz więcej zdjęć »
Zapowiada się sobota jak marzenie, bo z Fundacją Mam Marzenie. Jej krakowski oddział będzie 20 maja świętował Ogólnopolski Dzień Marzeń, aby pokazać jak one są ważne, a także jak istotna jest profilaktyka zdrowotna.

W ten wyjątkowy dzień wolontariuszy fundacji spotkać będzie można na terenie Bonarki od godz. 12:00 do 17:00. Na specjalnie zaaranżowanym stoisku rozgości się Szpital Pluszowego Misia, a także odbędzie się kurs pomocy przedmedycznej. Wszyscy chętni będą mogli również skorzystać z bezpłatnych konsultacji medycznych, jak i możliwości pomiaru wagi i wzrostu. Dodatkowo, będzie można zasięgnąć porad żywieniowych u studentów dietetyki oraz skorzystać z darmowych przeglądów dentystycznych u studentów stomatologii.

Na stoisku w Bonarce nie zabraknie gier i zabaw dla najmłodszych, a także będzie można odebrać darmowe zaproszenia na bezpłatne konsultacje pediatryczne i badania przesiewowe dla dzieci.

O OGÓLNOPOLSKIM DNIU MARZEŃ I FUNDACJI

Historia Ogólnopolskiego Dnia Marzeń rozpoczęła się od marzenia Krystiana, podopiecznego Fundacji Mam Marzenie, którego największym marzeniem jest przebadanie jego kolegów i koleżanek pod kątem wykrywania nowotworów, „aby nikt nie musiał cierpieć tak jak ja". Swoim marzeniem Krystian zapoczątkował coroczną akcję pt. „Ogólnopolski Dzień Marzeń".

Fundacja Mam Marzenie istnieje już ponad 13 lat. Jej działalność w całości opiera się na zasadach wolontariatu. Wolontariusze wierzą, że spełnianie marzeń dostarcza chorym dzieciom wiele radości i wiary na lepsze jutro. Na stronie internetowej www.MamMarzenie.org, można znaleźć wszystkie informacje o spełnionych i oczekujących na spełnienie marzeniach oraz w jaki sposób można wspomóc działalność fundacji.

BONARKA CITY CENTER

Bonarka City Center to wielofunkcyjne centrum miejskie, powstałe na obszarze około 19 ha poprzemysłowych terenów dawnych zakładów chemicznych w krakowskiej dzielnicy Podgórze. Na obszarze ponad 92  tys. m2 powierzchni użytkowej znajduje się 230 punktów handlowo-usługowych i restauracji w tym: Auchan, Leroy Merlin, Media Expert oraz Kino Cinema City, jeden z największych multipleksów kinowych w Polsce. Na Klientów Centrum czeka bezpłatny parking na 3200 samochodów. Ponadto, na terenie Bonarka City Center znajduje się jeden z pierwszych na świecie ośrodków edukacyjno-wychowawczych w centrum handlowym: „Siemacha Spot" o powierzchni całkowitej 700 m2. W jego skład wchodzą m.in.: wielofunkcyjne sale edukacyjne, muzyczne, multimedialne oraz pokój konferencyjny. Obiekt został wybudowany przez TriGranit Corporation, który obecnie jest jego zarządcą.

Właściciel Centrum Handlowego Bonarka, firma Rockcastle Global Real Estate Company Limited (Rockcastle), inwestuje w nieruchomości na całym świecie oraz w spółki z perspektywą wzrostu wartości kapitału. Jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych na Mauritiusie oraz w Johannesburgu (RPA), a jej wartość giełdowa przekracza 2 mld USD. Aktywa Rockcastle obejmują papiery wartościowe globalnych spółek nieruchomościowych działających na rynkach rozwiniętych, m.in. w Europie, Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii i Singapurze, oraz portfel nieruchomości w Europie Środkowo-Wschodniej.

Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

bezstronny22

Komentarze (2)

  • avatar
    ~sand 2017-05-26 17:27:55

    Lepiej kup mu e-booka, niech czyta a nie gra w te gupie gry.

  • avatar
    ~waldi 2017-05-23 22:08:42

    Mamy zamiar się przejść i między nnymi spłnić jedno marzenie syna o xboxie i poniekąd moje również :P


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Dziś:
KONFERENCJA ANTYDOPINGOWA WARSZAWA
Piękno sportów tradycyjnych
Za 9 dni:
KONFERENCJA ANTYDOPINGOWA WARSZAWA
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »