Kobieta, zdrowie, uroda » Medycyna

Oprogramowanie gabinetu lekarskiego

Oprogramowanie gabinetu lekarskiego
Zobacz więcej zdjęć »
Program e-GabinetLekarski.pl pozwala kompleksowo zarządzać instytucją medyczną. Jest idealnym rozwiązaniem zarówno dla jednoosobowych gabinetów lekarskich, czy też zarządzających placówką zatrudniającą wielu specjalistów.

Aplikacja e-GabinetLekarski.pl to samodzielna marka, która powstała przy ścisłej współpracy ze środowiskiem lekarskim i jest odpowiedzią na rosnące zapotrzebowanie rynku na narzędzia informatyczne pozwalające kompleksowo zarządzać instytucją medyczną. 

Wychodząc naprzeciw zróżnicowanym potrzebom klientów oraz mając na uwadze złożoność procesu jakim jest prowadzenie instytucji medycznej stworzyliśmy kompleksowe, a jednocześnie proste i intuicyjne oprogramowanie, które usprawni codzienną pracę w gabinecie lekarskim. 

Program e-GabinetLekarski.pl jest idealnym rozwiązaniem zarówno dla jednoosobowych gabinetów lekarskich, czy dla zarządzających placówkami zatrudniającymi wielu specjalistów. 

Lista funkcjonalności oraz więcej szczegółów na stronie producenta.
 
Wybrane nowoczesne gabinety lekarskie:
Centrum Medycyny i Rehabilitacji Artkinezis - lekarze ortopedzi
Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

egabinet

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »