Zdrowie » Uroda
Owocowa terapia dla skóry
![]() |
| Zobacz więcej zdjęć » |
W serii opracowano 2 preparaty zawierające fitokompleks kwasów AHA (Alpha-Hydroxy Acid) wzmocniony ekstraktami owocowymi, potocznie nazywany kwasami owocowymi oraz do równoległego stosowania 2 kremy odżywczo-regenerujące z ceramidami roślinnymi, kwasem hialuronowym, filtrami UVA i UVB.
Kosmetyki nie zawierają parabenów. Dzięki zastosowaniu w zabiegu kosmetyków z nowej linii PRO NATURA uzyskamy efekt oczyszczenia i wygładzenia skóry twarzy.
Właściwości kosmetyczne owoców znane są od dawna. Kobiety często samodzielnie korzystają z ich zalet wykonując w domowym zaciszu różnego rodzaju mikstury lub maseczki np. z żurawin, cytryn, jabłek uzyskując miękką i gładką skórę twarzy, dekoltu czy rąk.
Cząsteczki kwasów AHA dzięki swoim niewielkim rozmiarom są świetnie absorbowane przez skórę. Kwasy owocowe działają jak naturalny peeling złuszczając martwy, zrogowaciały naskórek. Efektem jest oczyszczona, rozjaśniona i nawilżona skóra. Udowodniono również, że kwasy AHA powodują zwiększenie produkcji kolagenu i elastyny w skórze. Dzięki czemu następuje wygładzenie zmarszczek i poprawa jędrności skóry. Kosmetyki zawierające kwasy owocowe pomagają również w walce z przebarwieniami skóry, szczególnie tymi posłonecznymi.
Więcej informacji można znaleźć na www.ava-laboratorium.pl i www.facebook.com/AVALaboratorium
Nadesłał:
m.korpusik@mediaconnect.pl
|

Koniec z ręcznym polerowaniem szyb. Kompaktowy asystent czystości MOVA N1 wkracza na półki największ
Ponad ¼ Polaków uważa, że AI zwiększy samotność. Co ósmy szuka u niej pocieszenia.
Air fryer i piec do pizzy w jednym. Letnia premiera Cecofry FoodCourt 18000 4Pizza w dystrybucji 4cv
Minionki opanują G City Targówek. Rodzinny event z okazji premiery nowego filmu już w czerwcu
Komentarze (0)