Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Paulla chce wystąpić na Eurowizji

Paulla chce być na Eurowizji. Artystka zgłosiła się do konkursu i znalazła się w pierwszej dziesiątce. W polskich preselekcjach zaśpiewa utwór „Chcę tam z tobą być”. Co szykuje? Opowiada Paulla.

- Piosenka jest o miłości, nosi tytuł „Chcę tam z tobą być”, jest trzecim singlem z płyty, którą nagrywam, płyta ukaże się jeszcze w tym roku i tą piosenkę właśnie zaśpiewam na preselekcjach Eurowizji. Nie ukrywam, że nie jestem fanką konkursów, jakoś nigdy nie miałam szczęścia – mówi newsrm.tv Paulla.

Jak mówi do udziału w konkursie artystkę namówili jej fani. W tym roku taka propozycja padła, też ze strony wytwórni płytowej i managementu – I tak jakoś przystałam na to. Powiem szczerze, że w ogóle nie liczyłam, że się w tej dziesiątce znajdę. Rzeczą, na której chciałabym się skupić, to żeby najlepiej zaśpiewać, żeby jak najlepiej wystąpić. Tylko to jest zależne ode mnie. Jeżeli chodzi o resztę to jestem zdana na fanów i na publiczność – przyznaje piosenkarka.

Teledysk do piosenki  ”Chcę tam z tobą być” powstał w sierpniu ale dopiero teraz fani mogli go zobaczyć. – Udało nam się zrobić w bardzo krótkim czasie ponad milion wyświetleń na YouTube, bez wsparcia nikogo poza fanami i poza publicznością. Jestem bardzo wdzięczna. Zobaczymy jak będzie, nie wiem, nie chcę gdybać, nie chce zakładać co będzie, jak będzie. Ja chcę się skupić na tym, żeby jak najlepiej wystąpić, jak najlepiej zaśpiewać, a potem zobaczymy. Życzcie mi wszystkiego dobrego i powodzenia – mówi Paulla.

Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Serwis_Newsrm.tv

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowejPublikuj artykuły i zarabiaj z CentrumPR.
Dziennikarstwo obywatelskie


Piszesz artykuły? CentrumPR to serwis stworzony również dla dziennikarzy obywatelskich. Błyskawiczna publikacja, wysokie miejsca w Google to zalety których może nam pozazdrościć konkurencja.
Dziennikarstwo obywatelskie
porównanie serwisów


Kalendarium

Dziś:
Warsztaty z Reksiem - godz. 12:00, Empik Bonarka, Kraków
Opowieści na dobranoc... - warsztaty dla dzieci. godz. 16:00, Empik Bonarka, Kraków
Warsztaty z Reksiem - godz. 12:00, Empik Bonarka, Kraków, ul. Kamieńskiego 11
Tappi i przyjaciele - Ekspedycja w Wielkie Nieznane – warsztaty z Marcinem Mortką
OPERACJA - KODOWANIE - SZYFROWANIE - warsztaty detektywistyczne
Warsztaty "Wiosenne ozdoby", Empik Posnania, 17.03, 13:00-15:00
Za 2 dni:
Spotkanie autorskie,Przemysław "Vegenerat" Ignaszewski, Poznań,Empik Plac Wolności,19.03,18:00
Za 3 dni:
AlienGuard Roadshow 2018: Bakotech zaprasza do Gdańska, Warszawy, Wrocławia i Krakowa
Za 10 dni:
Spotkanie autorskie,Kuba Wojtaszczyk, Poznań,Empik Plac Wolności,27.03,18:00
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »