Moda » Odzież

Pepco kolejnym najemcą Quick Park Sulechów

Pepco kolejnym najemcą Quick Park Sulechów
Zobacz więcej zdjęć »
Quick Park w Sulechowie, którego otwarcie jest zaplanowane na drugą połowę 2017 roku, kompletuje grono najemców. Salon o powierzchni 447 m. kw. otworzy europejska sieć dyskontu – Pepco.
Quick Park w Sulechowie, którego otwarcie jest zaplanowane na drugą połowę 2017 roku, kompletuje grono najemców. Salon o powierzchni 447 m. kw. otworzy europejska sieć dyskontu - Pepco.

PEPCO to międzynarodowa sieć sklepów oferujących odzież damską, męską i dziecięcą oraz artykuły przemysłowe codziennego użytku. Europejska sieć PEPCO zatrudnia ponad 9000 pracowników, wśród nich ponad 450 w poznańskiej centrali i 400 w dystrybucji. Przeszło 1000 salonów odwiedza blisko 8 mln klientów miesięcznie.

- Z przyjemnością mogę ogłosić, że kolejnym najemcą naszego parku handlowego została sieć Pepco. Marka niezwykle popularna, która wciąż znajduje uznanie wśród nowych klientów, pragnących tanio urządzić dom, wyposażyć kuchnie, czy zakupić odzież dla dzieci - mówi Agnieszka Drucis, Dyrektor Marketingu i PR Real2B Development.

Pepco to kolejny zakontraktowany najemca Quick Park Sulechów. Na początku lutego Real2B Development poinformował o podpisaniu umowy najmu 450 m. kw. z najpopularniejszą marką obuwniczą w Polsce - CCC.

Za koncepcję komercyjną oraz wynajem centrum Quick Park Sulechów odpowiada firma Mallson Polska.

QUICK PARK SULECHÓW

Quick Park Sulechów będzie pierwszym parkiem handlowym w okolicy. Na terenie obiektu zostanie otwartych 7 sklepów, m.in.: supermarket, sklep odzieżowy, sklep sportowy, sklep elektroniczny i drogeria, o łącznej powierzchni najmu 3 tys. m2. Do dyspozycji zmotoryzowanych klientów oddanych zostanie 100 bezpłatnych miejsc parkingowych. Bezpośrednio przy Quick Parku Sulechów powstanie restauracja McDonald's oraz stacja benzynowa Shell.

Quick Park Sulechów zlokalizowany będzie bezpośrednio przy skrzyżowaniu głównych arterii komunikacyjnych miasta: drogi ekspresowej S3, łączącej Gorzów Wielkopolski z Zieloną Górą oraz drogi krajowej nr 32 biegnącej z Poznania do granicy z Niemcami.

Projekt Quick Parku opracowało biuro architektoniczne MOFO Architekci.


***
Deweloperem obiektu jest Real2B Development Sp. z o. o., która wspólnie z inwestorami: Retail Parks Fund FIZ AN oraz renomowanymi bankami, realizuje sieć kilkudziesięciu regionalnych hybrydowych centrów handlowych pod nazwą Quick Park na terenie całego kraju. Cechą charakterystyczną Quick Parków jest ich usytuowanie bezpośrednio przy głównych arteriach komunikacyjnych oraz przy największych osiedlach mieszkaniowych. Quick Parki dedykowane są mieszkańcom mniejszych miejscowości - do 100 tys. ludności, którzy wzorem wielkich miast, będą mogli na co dzień korzystać z możliwości i atrakcji, jakie oferują centra handlowe. Wszystko to w jednym miejscu z kwadransem na dojazd. W listopadzie 2016 r. zostały otwarte pierwsze w Polsce tego typu obiekty: Quick Park Strzegom i Quick Park Mysłowice. W przygotowaniach i realizacji są także obiekty w Sulechowie, Olkuszu, Oławie, Pułtusku, Kępnie, Turku oraz Konstancinie-Jeziorna.

***
Zarządcą obiektu jest Property2B Sp. z o.o., firma powołana do kompleksowego zarządzania obiektami komercyjnymi. Świadczy ona pełny zakres obsługi nieruchomości, w tym m. in. audyty techniczne, rekomercjalizacje, HR, prowadzenie ksiąg rachunkowych, budżetowanie, rozliczanie opłat wspólnych i kontrolę należności. Property2B zatrudnia najlepszych ludzi w branży, którzy trwale umacniają relacje z najemcami.

***
Grupa Real2B powstała w 2013 roku. Tworzą ją Real2B Development - firma dewelopersko-inwestycyjna, która wspólnie z inwestorem Retail Parks Fund FIZ AN tworzy ogólnopolską sieć Quick Parków. Property2B, które zarządza Funduszem RPF FIZ AN oraz nadzoruje jego spółki portfelowe. Capital2B świadczący kompleksowe usługi z zakresu finansowania inwestycji.

Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

artur@multian.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Dziś:
Wojtek Drewniak (HBC) w Empik Kazimierz, Kraków, ul. Podgórska 34, godz. 18:00
Za 1 dzień:
Agnieszka Krawczyk - spotkanie autorskie w empik Bonarka, Kraków, 27.04, godz. 18:30
Wróźbita Maciej z wizytą w empiku Bonarka, Kraków, 26.04, godz.18:00
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »