Rozrywka i wypoczynek » Święta

PH Matarnia spełnia marzenia

PH Matarnia spełnia marzenia
Zobacz więcej zdjęć »
Park Handlowy Matarnia po raz drugi spełnia marzenia. Akcja „List do Mikołaja” to szansa na otrzymanie wymarzonego prezentu bądź przekazania prezentu bliskim osobom za pośrednictwem centrum.

W strefie restauracyjnej Parku Handlowego Matarnia pojawiło się specjalne stanowisko ze świąteczną urną. Wszyscy chętni mogą wrzuć do niej swoje prośby do Mikołaja. Na miejscu znajdują się wzory listów, które wystarczy poprawnie wypełnić.

 

W liście należy umieścić wyjaśnienie, dlaczego właśnie tę osobę powinien odwiedzić Mikołaj. Dodatkowo należy uzupełnić: nazwę sklepu, w którym znajduje się wymarzony prezent (sklep znajdujący się na terenie PH Matarnia), dokładny opis prezentu wraz z ceną nieprzekraczającą 300 zł, a także dane osobowe niezbędne do wysłania prezentu.

 

- Pierwsza edycja akcji sprawiła nam, a przede wszystkim naszym klientom mnóstwo radości, więc nie mieliśmy wątpliwości, że trzeba to powtórzyć – mówi Katarzyna Kaczmarek, Marketing Manager Parku Handlowego Matarnia. – Spełniliśmy marzenia 30 osób, a część z nich odwiedziliśmy osobiście. Zaskoczenia i radości dzieci oraz dorosłych nie da się opisać słowami. Wspaniałe emocje, na które liczymy również w tym roku.

 

Tegoroczna akcja potrwa do 13 grudnia. Następnie Jury zapozna się ze wszystkimi prośbami klientów i wybierze autorów 30 najciekawszych, spełniających określone wymagania listów. Zawarte w nich prośby zostaną spełnione – szczęśliwcy otrzymają prezenty, które zostały wskazane w liście.

 

Regulamin akcji promocyjnej oraz wszelkie dodatkowe informacje dostępne są na stronie internetowej PH Matarnia www.matarnia.parkhandlowy.pl

Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Park Handlowy Matarnia
http://

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowejPublikuj artykuły i zarabiaj z CentrumPR.
Dziennikarstwo obywatelskie


Piszesz artykuły? CentrumPR to serwis stworzony również dla dziennikarzy obywatelskich. Błyskawiczna publikacja, wysokie miejsca w Google to zalety których może nam pozazdrościć konkurencja.
Dziennikarstwo obywatelskie
porównanie serwisów


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »