Technologie » AGD - RTV

Płyta indukcyjna Franke Mythos zwycięzcą TOP DESIGN AWARD 2017

Płyta indukcyjna Franke Mythos zwycięzcą TOP DESIGN AWARD 2017
Zobacz więcej zdjęć »
14 marca 2017, w Poznaniu, podczas uroczystej gali poznaliśmy laureatów 9. edycji konkursu TOP DESIGN AWARD 2017. W gronie zwycięzców, w kategorii Kuchnia znalazła się płyta indukcyjna Mythos FHMT 806 3 FLEXI INT – flagowy produkt marki Franke.

Zgłoszone w konkursie produkty oceniało jury złożone z ekspertów z dziedziny designu, architektury, mediów wnętrzarskich. Zwycięskie produkty TOP DESIGN AWARD 2017 wyróżnia funkcjonalność, jakość zastosowanych do produkcji materiałów, innowacyjność i ergonomia.

 Franke Mythos to propozycja dla miłośników pięknych i ergonomicznych sprzętów kuchennych, które gwarantują przyjemność z codziennego przygotowywania posiłków. Płyta indukcyjna Mythos łączy w sobie wszystkie ważne dla użytkownika aspekty – jest niezwykle intuicyjna, precyzyjna, bezpieczna i piękna. Wyróżnia się nowoczesną formą, uniwersalną stylistyką i najwyższą jakością wykonania. Wykonana z ceramicznego, czarnego szkła
z sześcioma polami grzewczymi jest synonimem oszczędności czasu i energii. Do płyty można z łatwością dopasować okap i zlewozmywak z linii Franke Mythos.

 W wydarzeniu udział wzięli miłośnicy architektury, wnętrz i designu, osoby poszukujące inspiracji w aranżacji, producenci i projektanci wnętrz. Wystawę nagrodzonych produktów można obejrzeć podczas Arena DESIGN na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich w dniach 14-17 marca 2017.

 

Więcej informacji o marce Franke i jej produktach znajduje się na stronie: www.franke.pl

Franke jest światowym liderem w produkcji systemów kuchennych, sanitarnych oraz urządzeń dla gastronomii. Marka jest synonimem jakości i innowacji od ponad 100 lat. Produkowane przez markę zlewozmywaki, baterie, okapy płyty grzewcze, piekarniki, zmywarki, kuchenki mikrofalowe, chłodziarki i sortowniki odpadów wyróżnia szwajcarska jakość i precyzja. Franke zatrudnia 11 tys. pracowników na całym świecie, ma 83 oddziały, działa w 38 krajach. W Polsce marka obecna od 1993 r.

 

Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Estoria

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »