Rozrywka i wypoczynek » Sport

Podsumowanie zmagań w Kuopio w ramach Letniego Pucharu Kontynentalnego

Zobacz więcej zdjęć »
W weekend odbyły się zawody w ramach Letniego Pucharu Kontynentalnego w Kuopio. W sobotę triumfował Florian Altenburger, natomiast w niedzielę Andraz Pograjc.

W sobotnim konkursie najlepszy okazał się reprezentant Austrii Florian Altenburger. Drugie miejsce wywalczył trzeci po pierwszej serii Anze Lanisek, natomiast na najniższym stopniu podium uplasował się Niemice Tim Fuchs. Najlepiej z reprezentantów Polski zaprezentował się Przemysław kantyka, który zajął piątą lokatę. Punkty w zawodach zdobyli także Krzysztof Leja (11. lokata) oraz Adam Ruda (29. pozycja).

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

W niedzielę zwycięstwo przypadło Pograjcowi ze Słowenii. Na drugim stopniu podium znalazł się Tim Fuchs, a na trzecim Florian Altenburger. Ponownie na piątym miejscu rywalizację ukończył Przemysław Kantyka. Punkty do klasyfikacji generalnej cyklu zdobyli także Krzysztof Leja (16. miejsce), Adam Ruda (26. miejsce), Stanisław Biela (29. miejsce).