Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Pomarańczowy Dzień Dyni w Akademii Fitness

Pomarańczowy Dzień Dyni w Akademii Fitness
Zobacz więcej zdjęć »
W środę, 22 listopada w Akademii Fitness było pomarańczowo i pysznie - a to wszystko za sprawą Dnia Dyni. Właśnie w trakcie tego wydarzenia klubowicze mogli spróbować pysznych dań z dyni, zimnotłoczonych olejów SOSTA oraz wziąć udział w ćwiczeniach z okrągłym warzywem.

W specjalnie przygotowanym programie klubowicze mieli okazję skorzystać z wielu atrakcji m.in. podnoszenia dyniowych ciężarów, pysznych dyniowych potraw, nie zapomniano również o najmłodszych - ponieważ dla nich też przygotowano smakołyki z pomarańczowego warzywa. Ponadto uczestnicy zajęć mogli skosztować zimnotłoczonych olejów SOSTA (również z dyni), a także zrobić zdjęcie na specjalnej dyniowej „ściance”. 

- Dziękujemy wszystkich uczestnikom dyniowych zajęć. Po raz kolejny nasi klubowicze udowadniają, że dobra zabawa idzie w parze z fitnessem. Cieszymy się, że aż tyle osób przyjęło nasz pomysł z entuzjazmem i włączyło się we wspólne świętowanie - podsumowują wydarzenie Joanna i Marek Armatys, właściciele Akademii Fitness. 


* * *
Akademia Fitness
http://akademia-fitness.eu 

Mieszczący się w Raciborzu klub fitness promujący zdrowy tryb życia. Akademia oferuje bogaty wybór treningów grupowych jak i indywidualnych dopasowanych do potrzeb klienta. Zajęcia takie jak Pilates, Latino Dance, Trening Metaboliczny, czy Step odbywają się pod okiem wykwalifikowanych instruktorów. Akademia Fitness mieści się w Raciborzu, przy ul. Ocickiej 4 oraz ul. Zamkowej 4 (na terenie aquaparku H2Ostróg).

 * * *
Kontakt:
Aleksandra Dik
aleksandradik@adventure.media.pl
tel. + 48 604 231 738, 
tel. + 48 32 724 28 84
Adventure Media s.c.
ul. S. Batorego 7, III p., 47-400 Racibórz

Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Adventure Media

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »