Rozrywka i wypoczynek » Turystyka

Popłyń do Szwecji z IKEA FAMILY

Popłyń do Szwecji z IKEA FAMILY
Zobacz więcej zdjęć »
Wakacje to czas spełniania swoich marzeń. Dzięki IKEA FAMILY można wyruszyć rejsem w podróż do Szwecji, kraju pełnego niezwykłych zakątków.

Startuje konkurs, w którym zakupy klubowiczów IKEA FAMILY będą premiowane specjalnymi pieczątkami. Na szczęśliwych wygranych czekają nie tylko rejsy do Szwecji, ale także konsultacje aranżacji wnętrz oraz bony zakupowe do IKEA Łódź.

 

Jak zdobyć nagrody? Aby wziąć udział w konkursie i dać sobie szansę na pełen atrakcji rejs wystarczy pobrać kupon konkursowy, odwiedzając sklep IKEA Łódź i okazując kartę klubowicza przy kasie. Następnie zebrać pięć pieczątek na kuponie, odpowiedzieć na dwa proste pytania konkursowe i wypełniony kupon wrzucić do urny, którą można znaleźć na terenie sklepu. Pieczątki podbijane są przy kasach za każde zakupy za minimum 50 złotych w sklepie IKEA Łódź. Ważne jest, żeby zakupów dokonywać w różnych dniach trwania konkursu, czyli pomiędzy 14 maja a 31 sierpnia 2012.

 

- Dzięki konkursowi klubowicze IKEA FAMILY mogą spełnić swoje marzenia, te większe i te mniejsze - rejs do Szwecji, zmiana aranżacji mieszkania, wymarzony dodatek do mieszkania. Zachęcamy do udziału w konkursie i trzymamy kciuki– mówi Magdalena Rozengart, kierownik IKEA Łódź.

 

Klubowicze zyskują więcej

Karta IKEA FAMILY to dodatkowe możliwości, z których mogą korzystać klubowicze. Specjalnie dla nich przygotowywane są specjalne ceny na wybrane produkty z asortymentu IKEA, oferty organizowane we współpracy z partnerami IKEA, darmowa kawa i herbata od poniedziałku do piątku oraz smakowite oferty w restauracji IKEA Łódź. Co więcej, pierwsi dowiadują się o wydarzeniach i akcjach organizowanych w sklepie.

 

- Nasi klubowicze doskonale wiedzą o tych wszystkich udogodnieniach, a ci, którzy chcą dołączyć do IKEA FAMILY mogą to zrobić szybko i bezpłatnie. Wystarczy wypełnić formularz internetowy, wydrukować tymczasową kartę, odwiedzić sklep IKEA w Łodzi i pokazać ją przy kasie. Właściwą kartę IKEA FAMILY otrzymają pocztą w ciągu miesiąca. Ponadto można poprosić o formularz w wersji papierowej podczas wizyty w IKEA Łódź lub odwiedzić kiosk IKEA FAMILY znajdujący się na terenie sklepu – informuje Magdalena Rozengart.

 

Więcej informacji na temat konkursu i klubu IKEA FAMILY znajduje się na stronie internetowej: www.IKEA.pl/lodz

Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Katarzyna Rąkowska

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Dziś:
Wojtek Drewniak (HBC) w Empik Kazimierz, Kraków, ul. Podgórska 34, godz. 18:00
Za 1 dzień:
Agnieszka Krawczyk - spotkanie autorskie w empik Bonarka, Kraków, 27.04, godz. 18:30
Wróźbita Maciej z wizytą w empiku Bonarka, Kraków, 26.04, godz.18:00
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »