Motoryzacja » Samochody

Promocja All in One

Wypożyczalnia samochodów MIRent Eco Car obniżyła ceny wynajmu samochodów osobowych na wakacje. W promocji All in One dodatkowo otrzymujesz usługi zapewniające spokój podczas podróży. Potrzebujesz samochodu, sprawdź tą ofertę.

Zepsuł się samochód, lub jest nieodpowiedni do tego co zaplanowałeś, nie stresuj się, sprawdź promocję All in One. Wynajmując samochód na 7, 10 lub 14 dni, nie tylko otrzymujesz go w bardzo atrakcyjnej cenie, ale także zyskasz dodatkowe usługi, za które nie są naliczane opłaty - zniesienie udziału własnego, dodatkowy kierowca, czy ubezpieczenie wyjazdu za granicę.

Jeżeli potrzebujesz samochodu na krótszy okres, np. weekendowy wypad, lub tylko jeden dzień sprawdź również ofertę MIRent Eco Car, wakacyjny cennik wynajmu krótkoterminowego właśnie uległ obniżeniu.

MIRent Eco Car to wypożyczalnia samochodów ekologicznych i ekonomicznych w eksploatacji. Oferuje na wynajem tylko nowe samochody wszystkich klas, od małych miejskich samochodów po reprezentacyjne modele topowych marek. Również samochody sportowe. Np. kultowy roadster Mazda MX-5, idealny na krótki wyjazd dla pary. Nie tylko dowiezie na miejsce, ale również zapewni frajdę z samej podróży.

Sprawdź pełną ofertę samochodów na wynajem na http://mirent.pl/.

Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

SzybNos

Komentarze (1)

  • avatar
    ~Mathew R 2017-08-02 18:16:31

    Panek uruchomił Car sharing w Warszawie, doskonała opcja, jechałem już samochodem od nich i kieruje się je znakomicie, choć na dzień dobry trzeba się przyzwyczaić, że to jednak automat nie manual


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »