Kobieta, zdrowie, uroda » Ciało

Prosty model treningowy

Zaczynamy od podstawy, czyli rozgrzewki, która powinna trwać 5 – 7 minut, następnie wzmacniamy mięśnie brzucha, ćwiczenia typu deska, most tyłem, te ćwiczenia można wykorzystać na siłowni, a także w domu. Czas pracy 30-40 sekund w każdej pozycji, są to ćwiczenia stateczne.

- Jeżeli mamy naprawdę mało czasu możemy wykonać krótki trening typu tabata, krótki 4 minutowy wysiłek, 20 sekund pracy, 10 sekund odpoczynku, ćwiczenie należy wykonać w 8 seriach. Najważniejszą rzeczą podczas każdej rundy ćwiczeniowej jest dać z siebie jak najwięcej – mówi newsrm.tv Hubert Beżkowski, trener personalny Cityfit.

Jeżeli mamy trochę więcej czasu, trener radzi treningi interwałowe na bieżni, natomiast dla osób o mniejszym stażu, poleca się zwiększanie i zmniejszanie kąta nachylenia bieżni.

Metodą małych kroków również można zbliżyć się do wymarzonej sylwetki. – Zawsze można zaparkować samochód trochę dalej, przejść piechotą do miejsca docelowego, wejść po schodach, zamiast jechać windą, jest to wykonywanie dodatkowych ćwiczeń, które potencjalnie wydają się nam nieznaczące, jednak wpływają na cały nasz organizm – dodaje Hubert Beżkowski. Na siłowni niezbędna jest woda, którą należy pić między ćwiczeniami, obwodami. Koniec treningu powinniśmy przeznaczyć na wyciszenie i rozciąganie

Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Serwis_Newsrm.tv

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Dziś:
KONFERENCJA ANTYDOPINGOWA WARSZAWA
Za 6 dni:
KONFERENCJA ANTYDOPINGOWA WARSZAWA
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »