Społeczeństwo » Społeczeństwo

Rozlicz podatek w Wola Parku

Rozlicz podatek w Wola Parku
Zobacz więcej zdjęć »
Rozliczenie podatku to nie lada wyzwanie. Osoby, które obawiają się wypełniania PIT-a samodzielnie zapraszamy do Wola Parku.

24 i 25 marca w Centrum czekać będą eksperci z warszawskich urzędów skarbowych, którzy odpowiedzą na pytania oraz pomogą w wypełnieniu zeznania podatkowego.

 

W najbliższy piątek i sobotę przy okazji zakupów w Wola Parku będzie można błyskawicznie rozliczyć się z fiskusem. W Centrum w godzinach 12-20 do dyspozycji Klientów będą pracownicy Administracji Podatkowej. Konsultanci pomogą w wypełnianiu zeznania PIT, wprowadzeniu go do systemu e-Deklaracje oraz w wysłaniu przez Internet.

 

By skorzystać z porad specjalistów należy przynieść ze sobą rozliczenie PIT-11 lub inne dokumenty świadczące o uzyskanych dochodach w 2016 r. Osoby, które chcą skorzystać z ulg muszą zabrać ze sobą potwierdzenie wydatków, które chcą rozliczyć.

Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

beyondpr

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »