Technologie » Komputery

Rozwiązanie ERP firmy IFS działające w środowisku chmurowym ujednolici kluczowe procesy firmy Ocab

Rozwiązanie ERP firmy IFS działające w środowisku chmurowym ujednolici kluczowe procesy firmy Ocab
Zobacz więcej zdjęć »
Szwedzka firma Ocab, oferująca usługi serwisowe na terenie całego kraju, zyskała możliwość zarządzania danymi systemu ERP zarówno z poziomu firmowych komputerów, jak i urządzeń przenośnych — zwiększy to efektywność operacyjną firmy oraz podniesie poziom obsługi klienta.
Firma Ocab oferuje wysokiej jakości usługi z zakresu utrzymania czystości, osuszania, konserwacji oraz inspekcji nieruchomości komercyjnych i prywatnych. W pełni zintegrowane rozwiązanie umożliwi jej obsługę i optymalizację kluczowych procesów biznesowych, takich jak finanse, zarządzanie serwisem, kadry, łańcuch dostaw, mobilność oraz analityka biznesowa. Firma Ocab będzie korzystać z usługi IFS Managed Cloud w środowisku Microsoft Azure, będącej ekonomicznym i skalowalnym sposobem zarządzania pojedynczym systemem IFS Applications w środowisku chmurowym.

W kompleksowe rozwiązanie ERP zostanie wyposażonych ponad 400 użytkowników. Dzięki niemu będą oni mogli obsługiwać procesy firmowe począwszy od pojedynczych zleceń roboczych, kończąc na złożonych kontraktach serwisowo-remontowych i dużych projektach obejmujących kilka jednostek biznesowych i jednostek zależnych. Technicy serwisowi firmy zostaną wyposażeni w zaawansowane narzędzia do zarządzania zadaniami i zleceniami roboczymi z poziomu urządzeń przenośnych. 

Czytaj całość artykułu tutaj: https://www.erp-view.pl/erp/rozwiazanie_erp_firmy_ifs_dzialajace_w_srodowisku_chmurowym_ujednolici_kluczowe_procesy_firmy_ocab.html

Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

openmediagroup

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Dziś:
KONFERENCJA ANTYDOPINGOWA WARSZAWA
Za 1 dzień:
Magdalena Witkiewicz i Alek Rogoziński z wizytą w Empik Bonarka, 23.06, godz. 16:00
prezent dla Taty - warsztaty
Za 2 dni:
4Dreamers w Empik Bonarka - 24.06, godz. 15:30
Za 5 dni:
KONFERENCJA ANTYDOPINGOWA WARSZAWA
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »