Motoryzacja » Samochody

Samochody Volvo jak smartfony

Samochody Volvo jak smartfony
Zobacz więcej zdjęć »
Volvo i Google podjęło współpracę, które zaowocuje wykorzystaniem systemu Android w samochodach szwedzkiej marki. Pokazuje to jak bardzo systemy multimedialne w pojazdach upodabniają się do tego co znamy ze smartfonów.


Partnerstwo Volvo i Google to doskonały przykład jak rozwija się dziś przemysł motoryzacyjny i technologie z nim związane. Eksperci Volvo wiedzą jak bardzo potrzebna jest taka kooperacja. Używanie systemu Android w samochodach Volvo w znacznym stopniu przyspieszy rozwój i możliwość dodawania nowych funkcjonalności.

Jesteśmy bardzo podekscytowani współpracą z Volvo i stworzeniem systemu dla nowej generacji samochodów connected – powiedział Patrick Brady szef działu rozwoju systemu Android w Google.

Wprowadzając system Android stworzymy bardzo bogate środowisko dla użytkownika jednocześnie zachowujący wyjątkowy interface użytkownika stworzony przez Volvo. Będziemy oferowali setki popularnych aplikacji i funkcjonalności – powiedział Henrik Green, szef działu R&D w Volvo Car Group.

Volvo również z Google pracuje nad wprowadzeniem do obecnej generacji nawigacji Sensus funkcjonalności Google Local Search.

Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

JK PR

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Dziś:
KONFERENCJA ANTYDOPINGOWA WARSZAWA
4Dreamers w Empik Bonarka - 24.06, godz. 15:30
Za 3 dni:
KONFERENCJA ANTYDOPINGOWA WARSZAWA
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »