Gospodarka » Opakowania

Silbo z certyfikatem BRC

SILBO uzyskało zgodność z certyfikatem BRC, spełniając tym samym surowe wymagania stawiane wobec producentów opakowań dedykowanych m.in. żywności.

Otrzymując certyfikat z notą A, potwierdzono wysoką jakość stosowanych w Silbo rozwiązań i wdrożonych standardów, a także restrykcyjnych wytycznych w zakresie higieny zakładu, produkcji
i systemu zarządzania jakością. Posiadając zgodność z certyfikatem BRC Silbo potwierdziło, że wytwarzane przez firmę opakowania oraz stosowane materiały opakowaniowe są w pełni bezpieczne oraz nie zagrażają życiu i zdrowiu  konsumentów.

Certyfikat BRC został stworzony przez British Retail Consortium i  Institute  of  Packaging  w   2001 roku. Przyznawany jest na okres roku lub 6 miesięcy, w zależności od przyznanej noty. Jest jednym z kilku standardów zgodnych z inicjatywą GFSI (Global Food Safety Initiative), obejmującą bezpieczeństwo żywności na każdym etapie łańcucha dostaw.

www.silbo.pl

Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Ewelina_Jasinska

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Dziś:
4Dreamers w Nowym Sączu
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »