Gospodarka » Żywność

Skoncentrowany pomidor

Skoncentrowany pomidor
Zobacz więcej zdjęć »
Nie masz pomysłu na obiad czy kolację? A może coś pomidorowego? Wystarczy, że sięgniesz po koncentrat pomidorowy Świdnicki a w łatwy i szybki sposób przygotujesz smaczne i zdrowe danie.

W wirze życia codziennego, pracy, pilnych spraw do załatwienia, wizyt u lekarza, czy spotkań z przyjaciółmi nie zawsze mamy czas na to, by przygotować pełnowartościowy posiłek dla siebie i rodziny. Jemy cokolwiek w biegu, nieustannie się gdzieś spiesząc, choć mielibyśmy ochotę na jakiś konkretny smakowity obiad. Może makaron z pomidorowym sosem albo pyszną zupę pomidorową z ryżem. Zwykle jednak, jeśli już znajdujemy trochę czasu to albo brakuje nam podstawowych składników w postaci świeżych pomidorów albo tego czasu jest zbyt mało, aby z tych pomidorów coś zrobić. Wtedy z pomocą przychodzi nam niezastąpiony w kuchni koncentrat pomidorowy Świdnicki. 

Przeczytaj również


Reklama


Koncentrat pomidorowy Świdnicki wyprodukowany został z dorodnych i soczystych pomidorów, dojrzewających na słońcu do osiągnięcia intensywnego koloru i silnego aromatu. Właśnie te pomidory zawierają największą ilość antyoksydantów- przede wszystkim beta-karotenu i likopenu, dzięki którym zmniejsza się ryzyko zawałów mięśnia sercowego i innych chorób układu krążenia. Związki te okazały się również ważne w walce z rakiem. Ponadto pomidory zawierają wiele witamin (np. K, A, B1, B2, B6, C) i pierwiastków niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania organizmu, między innymi sodu, magnezu i potasu, który obniża ciśnienie krwi, odpowiada za dotlenienie mózgu, działanie mięśni i zaopatrzenie komórek. Koncentrat Świdnicki jest całkowicie naturalny, nie zawiera konserwantów i sztucznych barwników. W kuchni bardzo często sięgamy po koncentrat pomidorowy. Nie wyobrażamy sobie życia bez wielu ulubionych potraw, których jest nieodłącznym składnikiem. Wśród nich znajdziemy makarony z sosami, leczo, tortille z mięsem mielonym, pulpety, czy gołąbki w sosie pomidorowym. Przede wszystkim jednak nie możemy zapomnieć, że koncentrat pomidorowy jest bazą tak lubianej przez Polaków zupy pomidorowej!! A „pomidorówka” jest jedną z najsmaczniejszych i najzdrowszych zup w tradycyjnej polskiej kuchni. Dołącz potrawy przygotowywane na bazie koncentratu pomidorowego Świdnicki do swojego jadłospisu, jako gwarancję, że to, co jesz jest dobre i zdrowe. 

  • Produkt: Koncentrat pomidorowy Świdnicki
  • Waga: 200g 
  • Cena: 2,00 zł
  • Producent: PPHU M&J Sp.J.





Nadesłał:

PR Solution

Wasze komentarze (6):

Dodaj Komentarz »

  • poziomka
    (2008-12-15 16:27:27), poziomka:

    fuuj...nie lubię , gdy w zupie coś pływa :(
    jak jadę do babci zawsze jakieś farfocle pływają, a przez sitko trochę czasu zajmuje.

  • masper
    (2008-12-11 02:27:26), masper:

    nie znacie się, najlepsza pomidorówka jest latem ze świeżych pachnących pomidorków prosto z krzaczka

  • rafikos
    (2008-12-05 13:45:09), rafikos:

    Pomidorówka z ryżem z domowego przecieru jest znacznie lepsza od zupy na koncentracie. A farfocle zawsze można sobie przecież przecedzić przez sitko.

  • waclaw
    (2008-10-22 01:25:58), waclaw:

    Masz rację kubaw - pudliszki najlepsze :)
    W domowych przecierach pływają pestki i inne farfocle których nienawidzę

  • kubaw
    (2008-10-21 22:58:32), kubaw:

    Nie!
    Bo pudliszki najlepsze!

  • pey
    (2008-10-21 20:07:20), pey:

    Najlepsze domowe!

System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany

zarejestruj się | zaloguj
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej

Piszesz artykuły? CentrumPR to serwis stworzony również dla dziennikarzy obywatelskich. Błyskawiczna publikacja, wysokie miejsca w Google to zalety których może nam pozazdrościć konkurencja.
Zapraszamy do współpracy!

Dziennikarstwo obywatelskie - porównanie serwisów
Dziennikarstwo obywatelskie - porównanie serwisów


Dołącz do nas na Facebooku

Reklama







Kalendarium

Za 7 dni:
7. Festiwal "Świeto Ogrodów" 2012 Kraków - Małopolska
Za 22 dni:
16 czerwca 2012 - seminarium "Problemy skórne a zespół nieszczelności jelita (LGS)"
Seminarium "Problemy skórne a zespół nieszczelnosci jelita (LGS)"
dodaj wydarzenie »

Najczęściej czytane artykuły

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »