Firma » Finanse
Śnieżka podsumowuje pierwszy kwartał 2014 roku
![]() |
| Zobacz więcej zdjęć » |
W analizowanym okresie zysk operacyjny Grupy Kapitałowej Śnieżka, w której skład wchodzą: FFiL Śnieżka SA, Śnieżka-Ukraina, Śnieżka Bel-Pol oraz LLC Śnieżka EastTrade, osiągnął wartość 8,1 mln zł, a zysk netto 5,5 mln zł. Marża zysku operacyjnego sięgnęła 7,3%.
Śnieżka wchodzi w skład spółek dywidendowych WIGdiv. W roku 2013 Spółka wypłaciła najwyższą w swojej historii dywidendę. Wyniosła ona 2,50 zł za jedną akcję. – Również w tym roku zaproponowaliśmy wypłatę dywidendy z osiągniętego zysku w wysokości 2,5 zł na 1 akcję – mówi Piotr Mikrut, Prezes FFiL Śnieżka SA. Ostateczną decyzję o wysokości dywidendy podejmie Walne Zgromadzenie Spółki, które zostało zwołane na dzień 2 czerwca 2014 roku.

Nowy rozdział w Twojej łazience. MOVA Aero C na czele oficjalnego debiutu rynkowego wraz z modelami
Z dala od wielkomiejskiego zgiełku, czyli dlaczego warto zamieszkać na Białołęce?
Brud nie ukryje się nigdzie. Ultrasmukły Dreame T12 Pro do suchych i mokrych zabrudzeń
Przyjemny dom bez uciążliwego upału? Poznaj przepis na chłodne wnętrza latem!
Monterzy w centrum uwagi. WIŚNIOWSKI partnerem tytularnym Monter Show 2026
Komentarze (0)