Społeczeństwo » Społeczeństwo

Sokołów wspiera rozwój pracowników

Ponad 80 ukończonych kursów i prawie 700 godzin poświęconych na zdobywanie nowych, zawodowych kwalifikacji – oto wyniki pracowników Sokołowa, którzy skorzystali z platformy szkoleniowej Skillveo.

Dzięki wykorzystaniu nowoczesnej i elastycznej formy w ciągu 3 miesięcy w szkoleniu wzięło udział 120 osób.

W trosce o rozwój pracowników, firma Sokołów zdecydowała się udostępnić platformę szkoleniową Skillveo. Począwszy od 1 czerwca aż do 30 września pracownicy mieli możliwość wzięcia udziału w dowolnie wybranych przez siebie kursach on-line. Szkolenia spotkały się z bardzo pozytywnym odbiorem. Największym zainteresowaniem cieszyły się kursy z obszaru marketingu, sprzedaży, zarządzania, obsługi pakietu office.

- Jesteśmy bardzo zadowoleni, że taka forma szkoleń spodobała się pracownikom. Jest to szczególnie wygodne w przypadku pracowników terenowych. Wyniki po pierwszym kwartale pokazują, że jest wśród nas wiele osób, które chcą rozwijać swoje kompetencje na różnych płaszczyznach. Teraz nabytą wiedzę trzeba wdrożyć w praktykę codziennych obowiązków zawodowych, tak aby przynosiła wymierne rezultaty w postaci nowych umiejętności oraz usprawnień w pracy   – mówi Sylwia Miszczuk, Dyrektor Spółki ds. Human Resources.

Szkolenia on-line to doskonała możliwość samokształcenia w elastyczny sposób dopasowany do potrzeb i czasu.

- Każdy sposób przekazywania wiedzy ma swoje plusy i minusy. Dzięki formie on-line to ja decydowałam, kiedy i gdzie odbywam dany kurs. Plusem szkoleń stacjonarnych jest możliwość dopytania czy przećwiczenia pewnych zagadnień. Z drugiej strony, takie szkolenia często bywają czasochłonne i męczące – zaznacza Dorota Grudzińska, Referent ds. księgowości, która zaliczyła 18 h szkoleń.

- Bardzo spodobało mi się, że w szkoleniach było mnóstwo praktycznych przykładów, a także miałam możliwość sprawdzenia zdobytej wiedzy w ćwiczeniach. Możliwość dostosowania omawianych tematów i tempa prowadzenia kursów pozwalało na skupienie się i powtórzenie bardziej wymagających zagadnień – zaznacza Agnieszka Moczulska, Pracownik Biura Sprzedaży Tradycyjnej, która poświęciła rekordowe 40 h na odbycie kursów.

Łącznie pracownicy Sokołowa poświęcili na szkolenia prawie 700 godzin. W następnych miesiącach z platformy skorzystają kolejne grupy pracowników Sokołowa. 

Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

roots_as

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowejPublikuj artykuły i zarabiaj z CentrumPR.
Dziennikarstwo obywatelskie


Piszesz artykuły? CentrumPR to serwis stworzony również dla dziennikarzy obywatelskich. Błyskawiczna publikacja, wysokie miejsca w Google to zalety których może nam pozazdrościć konkurencja.
Dziennikarstwo obywatelskie
porównanie serwisów


Kalendarium

Dziś:
Warsztaty z Reksiem - godz. 12:00, Empik Bonarka, Kraków
Opowieści na dobranoc... - warsztaty dla dzieci. godz. 16:00, Empik Bonarka, Kraków
Warsztaty z Reksiem - godz. 12:00, Empik Bonarka, Kraków, ul. Kamieńskiego 11
Tappi i przyjaciele - Ekspedycja w Wielkie Nieznane – warsztaty z Marcinem Mortką
OPERACJA - KODOWANIE - SZYFROWANIE - warsztaty detektywistyczne
Warsztaty "Wiosenne ozdoby", Empik Posnania, 17.03, 13:00-15:00
Za 2 dni:
Spotkanie autorskie,Przemysław "Vegenerat" Ignaszewski, Poznań,Empik Plac Wolności,19.03,18:00
Za 3 dni:
AlienGuard Roadshow 2018: Bakotech zaprasza do Gdańska, Warszawy, Wrocławia i Krakowa
Za 10 dni:
Spotkanie autorskie,Kuba Wojtaszczyk, Poznań,Empik Plac Wolności,27.03,18:00
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »